Ušetřete 12%* na téměř všech parfémech nebo 7%* na téměř všem ze světa péče o pleť, make-upu a péče o vlasy
Prohlédnout si značku

Zboží č. 1170853

Barberino's Oholte se

Balzám po holení
Sdílet produkt
Naše Vrcholy
  • Očekávané dodání s GLS Icon
    Očekávané dodání s GLSso 11.07 až po 13.07
  • Bezplatné vrácení Icon
    Bezplatné vráceníAž 180 dní
  • Doručení zdarma Icon
    Doručení zdarma
  • Způsoby platby Icon
    Způsoby platby
Bezplatné vzorky Icon Vyberte až 2 bezplatné vzorky
  • označení

    Balzám po holení
  • Linie

    Oholte se
  • Rada znacky

    Obličej
Jednoduše si nalijte několik kapek balzámu nebo mléka po holení do dlaní a poté jej krouživými pohyby jemně rozetřete po tváři, dokud se většina přípravku nevstřebá. Pleť bude zklidněná, hydratovaná, vyživená a svěže provoněná. Tato aplikace platí také pro gely, emulze a regenerační fluidy.

Tuhý-krémový balzám po holení se také nanáší jako krém. Stačí prsty nabrat množství o velikosti lískového oříšku, v případě potřeby i více, a krouživými pohyby vmasírovat do obličeje. Balzám se rychle vstřebává a nezanechává film, má však chladivý účinek.
Aqua (Water), Polysilicone-11, Glycerin, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Parfum, Sodium Acrylates Crosspolymer-2, Xanthan Gum, Laureth-12, Hyaluronic Acid, Silica, Mentha Aquatica Leaf Extract, Bht, Disodium Edta, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citral, Alpha-Isomethyl Ionon, Eugenol, Coumarin, Geraniol, Benzyl Alcohol.

Napište první recenzi pro Oholte se

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Přihlaste se k newsletteru a ušetřete 375 Kč**
parfumdreams Aplikace
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Všechny ceny jsou uvedeny včetne zákonné DPH, náklady na dopravu činí 79,00 Kč. Všechny informace o dopravě naleznete zde.
Nelze vyplatit v hotovosti, žádná minimální hodnota objednávky, nelze kombinovat s jinými akcemi. Sleva 12% platí pouze na produkty v kategorii Parfémy. Sleva 7% platí pouze na produkty v kategoriích Obličej, Tělo, Make-up, Vlasy a Péče. Pánská kosmetika je vyloučena. Platí do 10.07.2026, neplatí na dárkové karty, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity a produkty s označením Luxury a Drogerie. Publikování není povoleno. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Okresní soud Stuttgart HRB 581012
**Platí při minimální hodnotě objednávky 2 500 Kč v aplikaci nebo 1 750 Kč online. Podrobné podmínky slev naleznete ve svém uvítacím newsletteru.