Jen do 23:59: sleva 22 %* na spoustu produktů

Menu

Parfumdreams
Chopard 9 Zboží

Chopard

Dámské vune Chopard pulzují exkluzivitou a luxusem: což by vzhledem k historickému postavení této švýcarské spolecnosti nemelo prekvapovat. Sídlo výrobce luxusních hodinek a šperku, který byl založen v Sonvilier v roce 1860, se nyní nachází v Ženeve. Automatické hodinky, které svou vysokou cenou a exkluzivitou vynikají i mezi švýcarskými luxusními hodinkami, jsou pusobivým dukazem dovedností uvnitr spolecnosti. Je proto témer samozrejmé, že se Chopard chtel pustit i do sveta dámských vuní - kde je jistý instinkt a cit pri koncipování vonných kreací neméne nutný než u luxusních hodinek. Znacka, která puvodne zásobovala i ruský carský dvur, nyní nabízí zvládnutelný, ale o to exkluzivnejší výber vonných kreací - žádné dve vune nejsou stejné.

Záhadné, mnohotvárné a obdarené nezamenitelnou exkluzivitouTak lze asi nejlépe popsat dámské vune Chopard. Každá silueta vune byla navržena renomovanými parfuméry tak, aby zahalila stylovou ženu dneška jako neviditelný závoj - aniž by ignorovala tradici. Parfuméri sbírají esence a výtažky z celého sveta, ve všestranných vuních najdete napríklad japonské yuzu nebo kvet akácie, orientální kadidlo nebo asijskou bílou broskev. Ty provázejí nositele tón po tónu rozmanitou vonnou krajinou, která vykazuje nezamenitelný pocit luxusu a exkluzivity. Chopard samozrejme do svých dámských vuní zapojuje také remeslné dovednosti své vlastní spolecnosti - jak dokazují vzrušující a umelecké sklenené flakony.

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Nelze vyplatit v hotovosti, nelze kombinovat s jinými akcemi. Platí do 13.06.2024, neplatí na výprodejové zboží, dárkové karty, značky Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu a produkty s označením Luxury. Žádná minimální hodnota objednávky. Publikování není povoleno. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Okresní soud Stuttgart HRB 581012

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH