Clinique - Specialisté - Redness Solutions Soothing Cleanser Clinique - Specialisté - Redness Solutions Soothing Cleanser

Specialisté
Redness Solutions Soothing Cleanser od Clinique

7
 
150 ml
-19%

BP: 405 Kč* / 100 ml 150 ml

K dodání ihned

608 Kč*
752,00 Kč*
Vyprodáno
 
Zboží č. 350152

Popis od Specialisté Redness Solutions Soothing Cleanser od Clinique

Od vzniku firmy v roce 1968 se v Clinique vývojem inovativních pečujících řad zabývala řada předních odborníků. Kosmetické přípravky jsou určeny pro jednotlivé typy pleti a díky své receptuře neobsahující parfémy jsou vhodné pro alergiky. Redness Solutions Soothing Cleanser je proto precizně uzpůsoben potřebám citlivé pleti, která má sklon k zarudnutí. Složení přípravku je mimořádně jemné a spojuje důkladné čištění s péčí a ochranou pokožky. Díky přidanému glycerinu přípravek dodává pleti dostatek hydratace. Měkké korály pleť po použití zklidňují a znovu obnovují její odolnost. Přípravek je vedle toho obohacen o okurku a ječmen, které posilují bariéru pokožky.

Speciální péče umožňuje zmírnit zarudnutí citlivé pleti

Redness Solutions Soothing Cleanser nanášejte ráno i večer a následně jej odstraňte kosmetickým ubrouskem nebo teplou vodou. Tento pečující přípravek tak zastává funkci čisticího mléka a odličovače. Jen pro čištění nalíčené oblasti očí doporučují odborníci z Clinique použít speciální péči. Pokud chcete profesionálně přistoupit k zarudnutí v obličeji, bude pro vás zajímavá celá paleta produktů Redness Solution. Mimo jiné tu najdete denní krém s ochranným faktorem a zklidňující pudr speciálně určený pro tento typ pleti.

Dotazy k výrobku?

Zákazníci kupují také

Hodnocení zákazníků
4,6 (7 Hodnocení zákazníků)

*Obsahuje recenze mezinárodních obchodů parfumdreams

Star iconStar iconStar iconStar iconStar icon