24h hodinová Season Start Sale se slevou až 60%*
4,5
Hodnocení 4,5/5 Hvězd
(2)
Prohlédnout si značku

Zboží č. 566794

Elizabeth Arden Eight Hour

Cream Lip Protectant
Sdílet produkt
Naše Vrcholy
  • Očekávané dodání s GLS Icon
    Očekávané dodání s GLSso 06.06 až po 08.06
  • Bezplatné vrácení Icon
    Bezplatné vráceníAž 180 dní
  • Doručení zdarma Icon
    Doručení zdarma
  • Způsoby platby Icon
    Způsoby platby
Bezplatné vzorky Icon Vyberte až 2 bezplatné vzorky

Osmihodinová ochranná tyčinka na rty od Elizabeth Arden je klasickým přípravkem péče o rty. Jeho složení je navrženo tak, aby zanechalo suché rty jemné a vláčné. Jemná textura po rtech jemně klouže a zanechává na nich příjemný pocit. Složení je obohaceno o ochranný sluneční faktor 15 pro každodenní použití. Díky praktickému a ergonomickému formátu tyčinky je manipulace s ní obzvláště snadná a nekomplikovaná, což z ní činí ideálního společníka na cesty a v každém ročním období.

  • Zanechává rty hebké a vláčné
  • Formule s ochranným faktorem proti slunečnímu záření 15.
  • Komfortní textura pro hladkou aplikaci.
  • Praktický formát tyčinky na cesty.
  • označení

    Cream Lip Protectant
  • Linie

    Eight Hour
  • Rada znacky

    Péče o pleť
  • vlastnost

    vypínací , zvlhčující
  • Konzistence

    balzám
  • Označení produktu

    bez amoniaku, bez ftalátů, bez mikroplastů, bez obsahu alkoholu, bez palmového oleje, bez pigmentů a barviv, bez silikonu, bez stop ořechů, bez sulfátů
  • Typ produktu

    tužka
  • Oblast použití

    Líčení rtů
  • Efekt

    vyhlazující
  • Ochranný sluneční faktor (spf)

    15
PETROLATUM, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, OZOKERITE, GLYCERYL ROSINATE, ETHYLHEXYL DIMETHYL PABA, CETYL LACTATE, LANOLIN OIL, MYRISTYL LACTATE, BENZOPHENONE-3, CETYL ACETATE, EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX/CANDELILLA CERA/CIRE DE CANDELILLA, COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX/CERA CARNAUBA/CIRE DE CARNAUBA, MYRISTYL ALCOHOL, ACETYLATED LANOLIN ALCOHOL, BEESWAX/CERA ALBA/CIRE D'ABEILLE, CAPRYLYL GLYCOL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, METHYLSTYRENE/VINYLTOLUENE COPOLYMER, MICROCRYSTALLINE WAX/CERA MICROCRISTALLINA/CIRE MICROCRISTALLINE, PARFUM/FRAGRANCE, TOCOPHEROL, ZEA MAYS (CORN) OIL, BHT, CITRAL, CITRONELLOL, GERANIOL, LIMONENE, LINALOOL, PHENOXYETHANOL, IRON OXIDES (CI 77491, CI 77492, CI77499), TITANIUM DIOXIDE (CI 77891).
  • GHS07
  • Vyhledejte lékarskou pomoc/ošetrení. Vyjmete kontaktní cocky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokracujte ve vyplachování. Nekolik minut opatrne oplachujte vodou.
  • Pozor

    Muže vyvolat alergickou kožní reakci.

Naši zákazníci říkají o Eight Hour

4,5
Hodnocení 4,5/5 Hvězd
(2)
Hodnocení zákazníků
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte poukaz na 22%**
parfumdreams Aplikace
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Všechny ceny jsou uvedeny včetně zákonné DPH, náklady na dopravu činí 79,00 Kč. Všechny informace o dopravě naleznete zde.
Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 03.06.2026.
** Přesné podmínky pro uplatnění slevy naleznete v uvítacím newsletteru.