5
(1)
Vyberte až 2 bezplatné vzorky
Prohlédnout si značku
Zboží č. 1244538
Hugo Boss Hugo Man
Deodorant Spray
K dodání ihned
Zboží č.
oder direkt mit
Naše Vrcholy
- Očekávané dodání s one by allegropá 16.01 až so 17.01
- Bezplatné vráceníAž 180 dní
- Doručení zdarma
- Způsoby platby
Příjemně svěží pánská vůně od HUGO BOSS cílí převážně na mladou generaci mužů a nabízí vedle krásně vonící směsice mechu, jablek a grapefruitu také dlouhotrvající ochranu proti silnému pocení. Deodorant ve spreji přichází v dóze o objemu 150 ml, a pokud se chce člověk na cestách rychle osvěžit, může jej pohodlně nosit v kapse bundy nebo v batohu. Na rozdíl od parfému uzavírá deodorant ve spreji potní žlázy a tak brání vzniku nepříjemných pachů.
HUGO pro každého muže
Pánská vůně od HUGO BOSS má stejné kouzlo, jako celá řada HUGO, a podobně jako parfémupoutá pozornosta často skončí v nákupním košíku. Nezaměnitelně osvěžující vůně vyčnívá nad běžné diskontní deodoranty a lze ho ještě smysluplně doplnit parfémem z řady HUGO. Díky tomu se vytvoříjednotná vonná kompozice, která i při silném pocení nadále vydává příjemnou svěžest.označení
Deodorant SprayLinie
Hugo ManRada znacky
Pánské vůně Hugopleť
všechny typy pletidruh vůně
aromatickýKonzistence
tekutýOblast použití
Tělo
Jednoduše zařaďte deodorant do své ranní nebo večerní péče o pleť. Po vyčištění pokožky si podpaží důkladně osušte. Aplikujte sprej ze vzdálenosti přibližně 10 až 15 cm. Aby deodorant působil, nemusíte se zcela zamlžit. Postačí dva nebo tři krátké střiky. Použijte tyčinku nebo roll-on přímo na pokožku. Roll-on byste měli předtím krátce protřepat. Po nanesení deodorantu počkejte minutu nebo dvě, než se obléknete. Deodorant je také ideální pro mezipřistání a vejde se do každé kabelky.
PROPYLENE GLYCOL . AQUA/WATER/EAU . BUTYLENE GLYCOL . SODIUM STEARATE . ISOSTEARETH-20 . PARFUM/FRAGRANCE . STEARETH-2 . ETHYLHEXYLGLYCERIN . LINALOOL . LIMONENE . BENZYL SALICYLATE . SODIUM HYDROXIDE . ALPHA-ISOMETHYL IONONE . EUGENOL . CITRAL . ISOEUGENOL . TOCOPHEROL.
- Coty
- 14 rue du Quatre Septembre, FR-75002 Paris
- www.coty.cotyconsumeraffairs.com
Naši zákazníci říkají o Hugo Man
5,0
(1)
Hodnocení zákazníků
Filter
Sophie K.
23.05.2013
Velmi pěkná, příjemná, svěží a trpká pánská vůně. Dlouho vydrží a je prostě skvělá. Líbí se mi znovu a znovu. Vřele doporučuji pro mladou generaci mužů!
Automaticky přeloženo z https://www.parfumdreams.de
Žena
*Obsahuje recenze mezinárodních obchodu parfumdreams. U hodnocení se neoveruje jejich autenticita






















