Ušetřete 340 Kč* na své objednávce – a 460 Kč* pouze v aplikaci

Zboží č. 1223195

Laura BiagiottiNero EstremoSprchový gel

Sdílet produkt
Až 2 zdarma vzorky k každému balíčku Bezplatné vrácení do 180 dnů

Začněte svůj každodenní rituál péče o pleť explozí smyslů. Sprchový gel Nero Estremo od Laury Biagiotti je mnohem víc než jen čisticí prostředek. Ztělesňuje první krok ke dni plnému sebevědomí a charismatického vyzařování. Jeho luxusní, bohatá textura se při kontaktu s vodou okamžitě promění ve svěží krémovou pěnu. Tato pěna jemně klouže po pokožce, důkladně ji čistí od nečistot a zanechává ji oživenou a svěží. Pečlivě vyvinuté složení zároveň zajišťuje optimální péči o pokožku, která je po použití nádherně pružná a hydratovaná.

Esence mužné elegance a péče o pokožku ve sprše

Při sprchování se v celé své nádheře rozvine nezaměnitelná, hluboká vůně Nero Estremo. Čeká vás fascinující kompozice plná intenzity. Ušlechtilé, mužné dřevité tóny se harmonicky mísí s tajemnými, kořeněnými akordy a vytvářejí neodolatelnou a elegantní auru. Vůně opojí mysl i tělo a zanechá na vaší pokožce jemný, ale přítomný podpis.

Tento sprchový gel Laura Biagiotti dokonale připraví vaši pokožku na následnou aplikaci odpovídající toaletní vody Nero Estremo. Zintenzivňuje celý zážitek z vůně a pomáhá jí déle vydržet.

  • Hlava parfému

    bergamot, citron, dřevo
  • Srdce parfému

    pelargonie, šalvěj
  • Základní vůně

    fazole tonka, vanilka, větvičníék slívový
  • označení

    Sprchový gel
  • Linie

    Nero Estremo
  • Rada znacky

    Pánské vůně
  • druh vůně

    ambra, dřevitá, fougère
  • Typ produktu

    tuba
  • Oblast použití

    Tělo
Naneste malé množství sprchového gelu na navlhčenou pokožku a krouživými pohyby ji jemně vmasírujte. Poté důkladně opláchněte. Pěnivý sprchový gel zanechává pokožku jemně provoněnou tóny Eau de Parfum Intense.
INGREDIENTS:
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PARFUM, PPG-5-CETETH-20, SODIUM CHLORIDE,
PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, DECYL GLUCOSIDE,
LINALOOL, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, LAURYL METHYL GLUCETH-10 HYDROXYPROPYLDIMONIUM
CHLORIDE, LIMONENE, TETRASODIUM EDTA, POLYQUATERNIUM-7, CITRONELLOL, GERANIOL, POTASSIUM
SORBATE, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN
CONTAINS:
WATER, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, FRAGRANCE, PPG-5-CETETH-20, SODIUM
CHLORIDE, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, DECYL
GLUCOSIDE, LINALOOL, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, LAURYL METHYL GLUCETH-10
HYDROXYPROPYLDIMONIUM CHLORIDE, LIMONENE, TETRASODIUM EDTA, POLYQUATERNIUM-7, CITRONELLOL,
GERANIOL, POTASSIUM SORBATE, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN.

Nevhodné pro děti.

Napište první recenzi pro Nero Estremo

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Přihlaste se k newsletteru a ušetřete 375 Kč**
parfumdreams Aplikace
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Všechny ceny jsou uvedeny včetne zákonné DPH, náklady na dopravu činí 79,00 Kč. Všechny informace o dopravě naleznete zde.
Nelze vyplatit v hotovosti, nelze kombinovat s jinými akcemi. Sleva 150 Kč při minimální hodnotě objednávky 1190 Kč. Sleva 220 Kč při minimální hodnotě objednávky 1670 Kč. Sleva 340 Kč při minimální hodnotě objednávky 2400 Kč. Sleva Sleva 460 Kč při objednávce nad 3130 Kč platí jen v aplikaci parfumdreams. Platí do 19.08.2026, neplatí na dárkové karty, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI a produkty s označením Luxury a Drogerie. Publikování není povoleno. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Okresní soud Stuttgart HRB 581012
**Platí při minimální hodnotě objednávky 2 500 Kč v aplikaci nebo 1 750 Kč online. Podrobné podmínky slev naleznete ve svém uvítacím newsletteru.