Odběrem newsletteru ušetříte až 375 Kč**
5
Hodnocení 5/5 Hvězd
(2)

Zboží č. 125958

Nesti Dante FirenzeDei Colli FiorentiniTekuté mýdlo Cypress Tree

Sdílet produkt
Až 2 zdarma vzorky k každému balíčku Bezplatné vrácení do 180 dnů

Malebná krajina florentských kopců slouží jako čichová inspirace pro toto tekuté mýdlo od Nesti Dante. Pod názvem Dei Colli Fiorentini Cipresso - Regenerante spojuje přípravek mytí rukou a obličeje se zvláštním vonným zážitkem. Středobodem složení je věčně zelený cypřišek, botanicky známý jako Cupressus Sempervirens, jehož výtažek dal výrobku charakteristický název. Uživatelé při aplikaci vnímají balzamické, dřevité a lehce pryskyřičné akcenty, které mohou připomínat toskánskou vegetaci.

Čirá tekutina se po smíchání s vodou mění v pěnu, která čistí pokožku. Italský výrobce sází na tradiční metodu zmýdelňování a používá složky, které jsou z velké části rostlinného původu. Složení je klasifikováno jako veganské a biologicky odbouratelné a neobsahuje žádné živočišné složky. Praktický mechanismus pumpičky umožňuje hygienické a šetrné dávkování mýdla. Design etikety vizuálně navazuje na téma a obsahuje obrázky stejnojmenných cypřišů, které zdůrazňují spojení s přírodou.

  • Tekuté mýdlo pro použití na ruce a obličej
  • .
  • Balsamická, dřevitá vůně cypřiše (Cupressus Sempervirens)
  • Veganské složení na rostlinné bázi
  • Inspirováno přírodou florentských kopců
  • Praktický dávkovač mýdla s pumpičkou pro snadné dávkování
    • označení

      Tekuté mýdlo Cypress Tree
    • Linie

      Dei Colli Fiorentini
    • Rada znacky

      Mýdlo a sprchový gel
    Tekutá mýdla jsou obzvláště hygienickou alternativou běžných mýdel a navíc se velmi snadno používají. Na navlhčené dlaně naneste přiměřené množství vybraného mýdla, ať už v pumpičce nebo v lahvičce. Tekuté mýdlo důkladně rozetřete po dlaních a předloktích, dokud se nevytvoří dostatek pěny. Nezapomeňte na prostory mezi prsty nebo palce. Pro intenzivní čištění nehtů nebo silně znečištěných rukou můžete použít kartáček. Pro zintenzivnění tvorby pěny přidejte během mytí rukou více vody. Nakonec pěnu z pokožky důkladně opláchněte čistou vlažnou vodou.
    AQUA, SODIUM COCETH SULFATE, SODIUM CHLORIDE, PARFUM CIPRESSO - GIVAUDAN (Linalool, d-Limonene, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Citral), GLYCERIN, CITRIC ACID, BENZYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, CUPRESSUS SEMPERVIRENS CONE EXTRACT

    Naši zákazníci říkají o Dei Colli Fiorentini

    5,0
    Hodnocení 5/5 Hvězd
    (2)
    Hodnocení zákazníků

    Naše doporučení pro Vás

    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Přihlaste se k newsletteru a ušetřete 375 Kč**
    parfumdreams Aplikace
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Všechny ceny včetne zákonné DPH, náklady na dopravu činí 79,00 Kč. Všechny informace o dopravě naleznete zde.
    **Platí při minimální hodnotě objednávky 2 500 Kč v aplikaci nebo 1 750 Kč online. Podrobné podmínky slev naleznete ve svém uvítacím newsletteru.