Beauty Heatwave Deal: Ušetřete až 400 Kč* na své objednávce
Prohlédnout si značku

Zboží č. 66667104

Olivia Garden Club Sady a balíčky

Bundle
Sdílet produkt
Naše Vrcholy
  • Očekávané dodání s GLS Icon
    Očekávané dodání s GLSút 07.07 až st 08.07
  • Bezplatné vrácení Icon
    Bezplatné vráceníAž 180 dní
  • Doručení zdarma Icon
    Doručení zdarma
  • Způsoby platby Icon
    Způsoby platby
Bezplatné vzorky Icon Vyberte až 2 bezplatné vzorky

Sada sestávající z prstového kartáče Olivia Garden Club THE NOMAD Detangling & Shine Finger Brush Black a kulatého kartáče THE GLOW Blowout Ceramic Round Brush Black S nabízí praktickou kombinaci pro každodenní úpravu vlasů. Oba černé kartáče mají ergonomicky tvarovanou rukojeť pro bezpečnou a pohodlnou manipulaci. Plochý prstový kartáč využívá pružné, odstupňované nylonové štětiny s kulovitými hroty, které snadno rozčešou vlhké i suché vlasy. Špičky jemně kloužou po uzlech a mohou vytvářet příjemný masážní pocit na pokožce hlavy. Široké větrací štěrbiny umožňují rychlé rozčesávání vlasů, což může podpořit jejich lesklý vzhled. Kulatý kartáč s keramickým tělem nabízí ideální podmínky pro následné fénování. Jeho hustě seskupené štětiny vedou prameny vlasů kolem hlavy kartáče, což uživatelům umožňuje optimálně uhladit a tvarovat vlasy při fénování. Tyto dva nástroje společně usnadňují každodenní stylingovou rutinu a umožňují dosáhnout profesionálně vypadajících výsledků přímo ve vaší koupelně.

  • Praktická sada pro každodenní rozčesávání a fénování
  • Plochý kartáč s pružnými nylonovými štětinami pro snadné rozčesávání
  • Hroty s kulovitou hlavou mohou vytvářet jemný masážní pocit
  • Kulatý kartáč s keramickým tělem pro cílené tvarování a vyhlazování
  • Ergonomické rukojeti umožňují pohodlnou manipulaci
    • označení

      Bundle
    • Linie

      Sady a balíčky
    • Rada znacky

      Kartáče na vlasy
    Rozčesávače se pohodlně drží v ruce a umožňují také snadné rozčesávání vlhkých vlasů. Speciální pružné štětiny jsou rozložené a různě dlouhé. Díky tomu rozčesávač uchopí vlasy až k pokožce hlavy, ale netrhá je, místo toho po nich jednoduše klouže. Rozčesávač je veden po vlasech. K rozčesání vlasů stačí lehký tlak, a to i u kudrnatých, hustých nebo obzvláště jemných vlasů.

    Rozčesávače jsou k dispozici s rukojetí i bez ní.
    NA
    NA

    Napište první recenzi pro Sady a balíčky

    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Přihlaste se k newsletteru a ušetřete 375 Kč**
    parfumdreams Aplikace
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Všechny ceny jsou uvedeny včetne zákonné DPH, náklady na dopravu činí 79,00 Kč. Všechny informace o dopravě naleznete zde.
    Nelze vyplatit v hotovosti, nelze kombinovat s jinými akcemi. Sleva 150 Kč při minimální hodnotě objednávky 1399 Kč. Sleva 270 Kč při minimální hodnotě objednávky 2199 Kč. Sleva 400 Kč při minimální hodnotě objednávky 2649 Kč. Platí do 06.07.2026, neplatí na dárkové karty, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity a produkty s označením Luxury a Drogerie. Publikování není povoleno. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Okresní soud Stuttgart HRB 581012
    **Platí při minimální hodnotě objednávky 2 500 Kč v aplikaci nebo 1 750 Kč online. Podrobné podmínky slev naleznete ve svém uvítacím newsletteru.