Stáhněte si aplikaci a aktivujte push notifikace pro exkluzivní akce!
StartPayotPéče o pleťNo.2Tree aromatique apaisant
5
Hodnocení 5/5 Hvězd
(7)
Prohlédnout si značku

Zboží č. 1172666

Payot No.2

Tree aromatique apaisant
Sdílet produkt

Naše Vrcholy

  • Očekávané dodání s one by allegro Icon
    Očekávané dodání s one by allegroso 11.04 až po 13.04
  • Bezplatné vrácení Icon
    Bezplatné vráceníAž 180 dní
  • Doručení zdarma Icon
    Doručení zdarma
  • Způsoby platby Icon
    Způsoby platby
Bezplatné vzorky Icon Vyberte až 2 bezplatné vzorky
Vysoce účinný Crème No.2 L'Originale od Payotu těší ženy po celém světě jako jedinečný SOS přípravek péče o pleť, který rychle zklidňuje podráždění a zarudnutí pleti. Tato denní péče od francouzského kosmetického domu Payot vychází z tradiční fyto- a aromaterapie, kterou zakladatel kosmetické značky vyvinul před více než 100 lety. Praktický lékař při výrobě oblíbeného krému Crème No. 2 použil cenné výtažky z vybraných rostlin. Od samého počátku vyráběla jemnou mast z tuby bez parfemace. Proto si tento tradičně vyráběný produkt péče o pleť oblíbily zejména ženy s velmi citlivou pletí a ženy, které si cení přirozenosti.

Rostlinná denní péče pro všechny typy pleti od Payot

Speciální složení pleťové péče Crème No.2 L'Originale poskytuje ženám pocit uvolnění, jakmile je naneseno na pleť. Varianta slavného denního krému L'Originale je dokonalým doplňkem všech ostatních produktů péče o pleť od oblíbené francouzské značky. Mnoho žen s přecitlivělou pletí používá krém k prevenci podráždění způsobeného slunečními paprsky nebo chladem. Jemný krém se také často používá na pleť jako maska. Již po 30 minutách se zbytky masti jemně odstraní vatovým tamponem.
  • označení

    Tree aromatique apaisant
  • Linie

    No.2
  • Rada znacky

    Péče o pleť
PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL), CERA MICROCRISTALLINA (MICROCRISTALLINE WAX), ZINC OXIDE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, PARAFFIN, OXIDIZED CORN OIL, CETYL ALCOHOL, OZOKERITE, RHUS VERNICIFLUA PEEL WAX, SESAMUM INDICUM (SESAME) OIL UNSAPONIFIABLES, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) OIL, THYMUS SATUREIOIDES OIL, STEARYL GLYCYRRHETINATE, LINALOOL, LIMONENE, GERANIOL
  •  LABORATOIRES DR.N.G PAYOT
  •  40 – 52 Boulevard du Parc, FR- 92200  Neuilly Sur Seine
  • www.payot.com

Naši zákazníci říkají o No.2

5,0
Hodnocení 5/5 Hvězd
(7)
Hodnocení zákazníků
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte poukaz na 22%**
parfumdreams Aplikace
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
* Všechny ceny včetne zákonné DPH, náklady na dopravu činí {2}. Všechny informace o dopravě naleznete zde.
** Přesné podmínky pro uplatnění slevy naleznete v uvítacím newsletteru.