SENSAI - Colours - Styling Eyebrow Pencil Refill SENSAI - Colours - Styling Eyebrow Pencil Refill SENSAI - Colours - Styling Eyebrow Pencil Refill SENSAI - Colours - Styling Eyebrow Pencil Refill

Colours
Styling Eyebrow Pencil Refill od SENSAI

0
 
 

N° 01 Dark Brown / 0,20 g

K dodání ihned

425 Kč*
 
 
 

N° 02 Warm Brown / 0,20 g

K dodání ihned

433 Kč*
 
 
 

N° 03 Taupe Brown / 0,20 g

K dodání ihned

433 Kč*
 
Vyprodáno
 
Zboží č. 417469

Zákazníci kupují také

Popis od Colours Styling Eyebrow Pencil Refill od SENSAI

Díky Styling Eyebrow Pencil od SENSAI můžete dosáhnout přesně definovaného obočí s dokonalou křivkou. Optimální dokreslení je možné díky oválnému hrotu a krémovému složení. Tužka má navíc spirálovitý kartáček, pomocí kterého můžete tvarovat a upravovat obočí v jediném kroku. Tužka je proto ideální pro vytváření přirozeně vypadajících linek. Je k dispozici ve 2 barevných odstínech. Styling Eyebrow Pencil Refill byla navržena proto, abyste si mohli svou Eyebrow Pencil znovu naplnit. Pokud chcete tužku znovu naplnit, dole ji odšroubujte. Poté opatrně vytáhněte prázdnou náplň a vložte novou.

Exkluzivní make-up a barvy od SENSAI

Mimořádná síla hedvábí v kombinaci s pokročilými technologiemi péče o pleť – to je to, co definuje japonskou značku make-upu SENSAI. Všechny produkty obsahují mimořádnou sílu hedvábí Koishimaru. Ať už jsou to základy, barvy nebo tužky na obočí – textura těchto produktů je obzvláště krémová a rozplývá se do pokožky. Styling Eyebrow Pencil Refill je ideálním doplňkem Styling Eyebrow Pencil, který zajišťuje přirozeně vypadající linky.

Dotazy k výrobku?
Hodnocení zákazníků
0 (0 Hodnocení zákazníků)

*Obsahuje recenze mezinárodních obchodů parfumdreams

Star iconStar iconStar iconStar iconStar icon