Dokonalá pravidelná péče o obličej

Sestavili jsme pro vás dokonalou pravidelnou péči o obličej. Je velmi důležité dodržovat určitou posloupnost a denně ji opakovat přesně podle popisu. Tímto způsobem dosáhnete požadovaného výsledku a výrazně lepšího vzhledu pleti. Slibujeme!

1. krok: čištění: Zbavte svůj obličej vlivů prostředí, nečistot a zbytků make-upu! K tomuto účelu můžete použít čisticí přípravek. Je důležité, abyste si jím čistili obličej pouze ráno a večer.
Zjistit více

2. krok: peeling: Peeling by se měl stát nedílnou součástí vaší každodenní péče o pleť. Peeling byste neměli pleti dopřávat víc než třikrát týdně. Peeling odstraňuje odumřelou kůži – ale také ji činí citlivější.
Zjistit více

3. krok: tonikum: Tonikum je pleťová voda. Důkladně čistí pleť a připravuje ji na další kroky vaší pravidelné péče. Jednoduše naneste trochu tonika na vatový tampon a lehkými pohyby jej aplikujte na obličej.
Zjistit více

4. krok: sérum: Díky séru v pravidelné péči o pleť ji optimálně připravíte na regeneraci. Řídké textury sér optimálně pronikají do hlubších vrstev pokožky. Pro suchou pleť by měla být v séru přítomna kyselina hyauluronová – niacinamid a zinek by měly být složkami sér pro červenou a mastnou pleť.
Zjistit více

5. krok: oční krém: Oční krém by měl být aplikován bezprostředně po séru. Přípravky pro péči o oční okolí s sebou přinášejí lehčí texturu, protože pokožka v okolí očí je tenká a citlivá.
Zjistit více

6. krok: pečující krém: další krok! Hydratujte svou pleť! Klíčem k úspěchu jsou krémy. Můžete také rozlišovat mezi denními a nočními krémy. Denní krém chrání pleť před vnějšími vlivy – noční krémy svými bohatými složkami podporují regeneraci pleti.
Zjistit více

7. krok: pleťový olej: Pleťové oleje obsahují velké množství účinných látek, a proto nejsou kompatibilní s každým typem pleti. Ujistěte se, že pleťový olej lze kombinovat s vaším typem pleti a kožními problémy!
Zjistit více

8. krok: ochrana před sluncem: Chraňte svou pokožku před UV zářením! Ochranný sluneční faktor je naším nejvřelejším doporučením pro ochranu pokožky před slunečními paprsky během dne. UV záření způsobuje popáleniny, podráždění a stárnutí kůže.
Zjistit více