parfumdreams Winter Wonderland

Zimní období v parfumdreams: Naše doporučení na chladné zimní období!

Baby, it's cold outside! Projděte si naši nabídku a vyberte si produkty, které ochrání vaši pleť i za mrazivých teplot a postarají se o perfektní péči. Hýčkejte svou pleť svými oblíbenými produkty a dodejte své pleti nádherně zářivý vzhled i za chladného počasí!

 

Oblíbené produkty na zimu

Zima -Inspiration

treatyourself

Treat yourself

Ukázat všechny produkty
Pflegeprodukte

Zima -Znacka

Zjistit více

Zima -Základní produkty

parfumdreams představuje: Náš průvodce péčí o pleť na chladné zimní dny!

Dny se krátí, teplota klesá – začala zima. Suchá, popraskaná pleť není v tomto ročním období žádnou výjimkou. Připravte svou pleť na nadcházející zimní měsíce a postarejte se o dostatečnou hydrataci. Projděte si našeho průvodce péčí o pleť a vyberte si vhodné základní produkty pro zimní péči.
Na Průvodce zimní péčí

Lippenpflege

péči o rty

Chraňte své rty během chladných zimních měsíců. Balzám na rty Eight Hour Lip Protection Stick od Elizabeth Arden zajistí potřebnou ochranu a péči o rty po dobu až 8 hodin. Kromě toho rty důkladně hydratuje a chrání je před škodlivým vlivem UV záření.

K péči o rty-Produkty
Zu den Gesichtspflege-Produkten

Péče o pleť

Hydratační krém Glow Formula Skin Hydrator z kosmetické dílny Kiehl’s obsahuje 95 % přírodních složek a vykouzlí nádherně zářivou pleť. Extrakt z granátového jablka a cenné minerály poskytují – zejména za mrazivých teplot – antioxidační ochranu a postarají se o dostatečnou hydrataci pleti.

K Péče o pleť-Produkty
Zu den Haarpflege-Produkten

Péče o vlasy

Perfektní produkt pro pravidelnou týdenní péči o vlasy. Obsažené ájurvédské účinné složky přispívají k uvolnění a ke zklidnění pokožky hlavy. Vmasírujte olej na vlasy HoliRoots Hair Oil od Fable & Mane do pokožky na hlavě před mytím vlasů, a postarejte se tak o zdravou pokožku hlavy a silné vlasové kořínky.

K výrobkům pro péči o vlasy
Zu den Handpflege-Produkten

Měkké ruce

Příslibem dokonalého hýčkání je krém na ruce k zamilování od L’ Occitane. Mléko a mandlový olej se spojují v krémovou texturu, která ruce po celé hodiny hydratuje. Ideální průvodce na chladné zimní období, který zajistí, že vaše ruce budou vypadat mladistvě a udržovaně!

K péči o ruce-Produkty

Naše doporučení