ghd - Žehličky vlasů - černá Gold Stylerghd - Žehličky vlasů - Dárková sada Gold 2022ghd - Žehličky vlasů - černá Gold Styler

Žehličky vlasů
Gold Styler černá od ghd

19
Set

Dárková sada:Gold Style + Ochranný uzávěr desky + Taška na tepelnou ochranu + Pádlový kartáč / 1 ks. BP: 4.471 Kč* / 1 ks. Dárková sada:Gold Style + Ochranný uzávěr desky + Taška na tepelnou ochranu + Pádlový kartáč / 1 ks.

K dodání ihned

4.471 Kč*
Doporučená cena 5.589,00 Kč*
1 ks.

BP: 4.082 Kč* / 1 ks. 1 ks.

K dodání ihned

4.082 Kč*
Doporučená cena 5.589,00 Kč*
Vyprodáno
 
Zboží č. 999946

Mohlo by se vám také líbit

Popis od Žehličky vlasů Gold Styler černá od ghd

Rada znacky: Vlasový styling
Linie: Žehličky vlasů
označení: Gold Styler černá

Nová řada Gold od ghd – pro pružnější, hladší a zdravější vlasy.*
Technologie Dual-zone znamená, že je žehlička na vlasy ghd gold® namísto jednoho senzoru vybavena hned dvěma tepelnými senzory nové generace, které zajišťují konstantní a rovnoměrné udržování optimální teploty pro žehlení 185 °C od kořínků až ke konečkům.
K dalším nepostradatelným vlastnostem žehličky na vlasy ghd gold® patří rychlost zahřátí pouhých 25 sekund, štíhlý design a zaoblený tvar, který zaručuje rozmanitý, plynulý a snadný styling. S žehličkou na vlasy ghd gold® tak můžeš každý den vypadat úplně jinak.

Univerzální napětí zajišťuje vynikající výkon, ať už se právě nacházíš kdekoli na světě. Díky automatickému režimu spánku navíc můžeš být bez starostí, protože žehlička se po 30 minutách nečinnosti vypne.

*Při testování, kterého se zúčastnilo 128 konečných spotřebitelů, souhlasila nadpoloviční většina konečných spotřebitelů s tím, že po použití žehličky ghd gold působily jejich vlasy hebčím, hladším, lesklejším a zdravějším dojmem, než tomu bylo po použití žehličky ghd V.

Dotazy k výrobku?
Hodnocení zákazníků
5 (19 Hodnocení zákazníků)

*Obsahuje recenze mezinárodních obchodu parfumdreams. U hodnocení se neoveruje jejich autenticita

Star iconStar iconStar iconStar iconStar icon