Den polibku u parfumdreams

Naše hlavní hity pro dokonalý polibek

Díky líbání jsme šťastní! Ať už se jedná o skutečný polibek, virtuální polibek, vzdušný polibek nebo polibek na ruku, v mnoha kulturách je to výraz lásky a přátelství. Tato nejkrásnější maličkost na světě navíc uvolňuje hormony štěstí. Věnuj se proto šíření polibků mezi svými blízkými. Obzvlášť důležité jsou přitom sametové rty a dlouhotrvající rtěnka. Připravili jsme pro tebe výběr našich oblíbených produktů pro neodolatelné rty. Poskytneme ti také naše odborné tipy pro dokonalé našpulené rty.

Must-have produkty pro dokonalý polibekAby ti rtěnka déle vydržela, musíš mít tři nezbytné pomůcky: korektor, rtěnku a rozjasňovač

 

Korektor je dokonalým podkladem pro rtěnku. Rtěnka díky němu vydrží déle a nehromadí se v koutcích úst. Barva rtěnky se díky němu opravdu leskne a rty vypadají plnější. Korektor nanes štětečkem na střed rtů a poté rozetři.

 


Naše must-have produkty pro okouzlující rty

 

Vnější okraj rtů obtáhni konturovací tužkou. Aby rty vypadaly plnější, můžeš je trochu přetáhnout přes okraje. Je však důležité, aby barva odpovídala rtěnce a nebyla přehnaná. Tužka na rty zabraňuje stékání rtěnky, která pak také lépe drží.

 


Naše oblíbené produkty na Den líbání

 

Rozjasňovač pomáhá, aby tenké rty vypadaly plnější. Střední oblast nad srdíčkem rtů ztmav a světlejší místa zvýrazni rozjasňovačem. Tento trik okamžitě vytvoří objem. Pokud chceš tento efekt zesílit, nanes pod rozjasňovač korektor.

 
Objev další produkty