Sleva 20 %* k Festival Season

Menu

Parfumdreams

Thank you, Merci, Grazie, Danke a děkujeme za vaši věrnost

Každý den usilovně pracujeme na tom, abychom vám v našem e-shopu nabídli příjemné a pohodlné nakupování. Zavedením mnoha skvělých aktualizací, které v budoucnu ještě více usnadní a zlepší nakupování, jsme se k tomu o něco přiblížili. Občas se sice objevily technické problémy– za ně se vám omlouváme – ale vždy se nám je podařilo odstranit! Velmi si vážíme toho, že jste nám stále věrní, a rádi bychom vám při této příležitosti od srdce vzkázali: Thank you, Merci, Grazie, Danke, děkujeme! A protože úsměvu se rozumí v každém jazyce a vaše spokojenost je pro nás hlavní prioritou, darujeme vám na mnoho vašich oblíbených produktů slevu 22 %*.

parfumdreams – where beauty comes true

Bez vás by nebylo nás

Vaše věrnost a podpora pro nás hodně znamená! Těšíme se na to, že vám i v budoucnu budeme nabízet ty nejlepší produkty a služby, protože vaše spokojenost je u nás na prvním místě. Děkujeme, že jste součástí naší komunity!

Nechejte se informovat o aktualizacích a nových produktech

Chcete mít vždy aktuální informace? Pak byste se rozhodně měli přihlásit k odběru našeho newsletteru. Budeme vám posílat všechny novinky o aktualizacích, aktuálních nabídkách, produktech a trendech přímo do vaší e-mailové schránky.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Zasloužíte si jen to nejlepší: podívejte se na naše nejprodávanější poklady

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 23.07.2024.

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH