parfumdreams představuje: Oslavujeme měsíc Blíženců

V období 21. 5. – 21. 6. s vámi chceme oslavit znamení zvěrokruhu Blížence! Jejich živlem je vzduch a vládnoucí planetou Merkur. Blíženci jsou vždy rádi v obraze. Proto jsme pro vás sestavili skvělý výběr novinek a našich oblíbených produktů pro každý den!

Must-Haves

Charakteristika hvězdného znamení Blíženců:

Blíženci mají vynikající komunikační schopnosti a skvělý smysl pro humor

Nesnáší nudu, a proto si s tímto znamením zvěrokruhu vždycky užijete pořádnou akční zábavu

Blíženci jsou považováni za talenty na multitasking

Jsou otevření všemu novému a neznámému

Jsou to vlastně dvě osobnosti v jedné: občas Blíženec sám neví, co udělá v příštím okamžiku

It's a match!

Blíženec – žena

Žena Blíženec je živá a energická bytost. Kolem ní se musí neustále něco dít. Miluje výměnu názorů s ostatními. Žena Blíženec je skutečnou královnou komunikace a na každé párty se postará o dobrou atmosféru. Ale nezkoušejte se s ní hádat! Vždycky má v rukávu připravené chytré argumenty. Žena Blíženec má neustále před očima svůj cíl a přesně ví, čeho chce v životě dosáhnout.

Blíženec – muž

S mužem Blížencem vás vždycky čeká nějaké překvapení – je velmi spontánní a občas neví, co vlastně v příštím okamžiku udělá. Rutinu těžko snáší a pořád potřebuje nějakou změnu. Fascinují ho nové a neznámé věci a vždycky má radost z nových výzev v životě. To se ukazuje jako výhoda i v práci – Blíženec může být například dobrým projektovým manažerem, kterého neodradí žádná výzva.