PREMIUM
APRICOT - Sets - Beauty Box Hyaluron - a heart for hyaluronAPRICOT - Sets - Beauty Box Hyaluron - a heart for hyaluron

Sets
Beauty Box Hyaluron - a heart for hyaluron od APRICOT

0
1x polštářek na čelo + 1x polštářek na oči + 1x polštářek na ústa + 1x polštářek na dekolt + 1x polštářek na krk + 1x polštářek na ruce + silikonový čisticí polštářek 150 ml / 1 ks.

BP: 4.144 Kč* / 1 ks. 1x polštářek na čelo + 1x polštářek na oči + 1x polštářek na ústa + 1x polštářek na dekolt + 1x polštářek na krk + 1x polštářek na ruce + silikonový čisticí polštářek 150 ml / 1 ks.

K dodání ihned

4.144 Kč*
 
ušetríte: -13%
Vyprodáno
paypal klarna visa mastercard maestro
 
Zboží č. 832740
Zarucený Originál
Nákup na Úcet
Dodání do 2-3 dnu

Mohlo by se vám také líbit

Hodnocení zákazníků
0 (0 Hodnocení zákazníků)

*Obsahuje recenze mezinárodních obchodu parfumdreams. U hodnocení se neoveruje jejich autenticita

Star iconStar iconStar iconStar iconStar icon
Rada znacky: Beauty Boxes
Linie: Sets
označení: Beauty Box Hyaluron - a heart for hyaluron
Označení produktu: veganský produkt
Oblast použití: Obličej, Dekolt, Krk, Ruce

V roce 2014 uvedla německá kosmetická značka APRICOT na trh vyhlazující silikonové polštářky na bázi kyseliny hyaluronové. Inovativní výrobek pro péči o obličej určený k redukci vrásek na obličeji, krku a dekoltu rychle dobyl mezinárodní trhy. Stejně jako ostatní výrobky výrobce ani veganská anti-age péče o pleť nezahrnuje testování na zvířatech. Beauty Box Hyaluron - srdce pro hyaluron od společnosti APRICOT obsahuje šest různých produktů se silikonovými polštářky a obsahuje emulzi na čištění polštářků. Alternativně jsou k dispozici menší anti-ageing sady a jednotlivé produkty, ze kterých si můžete vybrat.

Zpět k jemné broskvové pleti s hyaluronovými polštářky z lékařského silikonu

. Slibná péče o obličej: Výrobce slibuje viditelný efekt vyhlazení pleti již od první aplikace u všech silikonových polštářků obsažených v Beauty Box Hyaluron od APRICOT. Doba aplikace by měla být přibližně jedna hodina. Polštářky lze opakovaně použít až 30krát. Podložka na čelo je přizpůsobena pro použití na čele. Oční polštářky redukují vrásky kolem očí a obnovují zářivost očního okolí. Polštářek na ústa působí proti výrazovým vráskám mezi ústy a nosem (nosoretní rýhy). Podložka na krk vypíná pokožku na krku a podložka na dekolt omlazuje pokožku mezi krkem a hrudníkem. Podložky na ruce minimalizují známky stárnutí na rukou. Výrobky v této kosmetické sadě byly samozřejmě dermatologicky testovány.

Očistěte ošetřovanou oblast kůže. Měla by být suchá a čistá.

- Prsty pečlivě rozetřete stávající vrásky v požadované ošetřované oblasti a přiložte polštářek.
- Polštářek používejte pravidelně po dobu nejméně jedné hodiny nebo ideálně přes noc.

Po použití uložte polštářek do fólie a sáčku. Občas ji můžete vyčistit naším čisticím prostředkem na silikonové polštářky, který je optimalizovaný pro tento materiál.

Pads - Dimethicone, Hyaluronic Acid
Silicone Pad Cleanser - aqua, sodium laureth sulfate, sodium chloride, soyamide dea, glycerin, cocamidopropyl betaine, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, citric acid, magnesium nitrate, sodium benzoate