NABÍDKAPREMIUM
APRICOT - Face - Reusable Eye Pads - me, myself & eyeAPRICOT - Sets - Beauty Box Hyaluron - a heart for hyaluronAPRICOT - Face - Reusable Eye Pads - me, myself & eye

Face
Reusable Eye Pads - me, myself & eye od APRICOT

0
Lze použít až 30krát / 2 ks.
-32% sleva k DPC

BP: 227 Kč* / 1 ks. Lze použít až 30krát / 2 ks.

K dodání ihned

Flame 454 Kč*
Doporučená cena 668,00 Kč*
ušetríte: -32% ušetríte: -39%
Set S

Dárková sada:1x polštářek na čelo + 1x polštářek na oči + 1x polštářek na ústa + 1x polštářek na dekolt + 1x polštářek na krk + 1x polštářek na ruce + silikonový čisticí polštářek 150 ml / 1 ks. BP: 4.144 Kč* / 1 ks. Dárková sada:1x polštářek na čelo + 1x polštářek na oči + 1x polštářek na ústa + 1x polštářek na dekolt + 1x polštářek na krk + 1x polštářek na ruce + silikonový čisticí polštářek 150 ml / 1 ks.

K dodání ihned

4.144 Kč*
 
ušetríte: -13%
Vyprodáno
paypal klarna visa mastercard maestro
 
Zboží č. 591799
Zarucený Originál
Nákup na Úcet
Dodání do 2-3 dnu

Mohlo by se vám také líbit

Hodnocení zákazníků
0 (0 Hodnocení zákazníků)

*Obsahuje recenze mezinárodních obchodu parfumdreams. U hodnocení se neoveruje jejich autenticita

Star iconStar iconStar iconStar iconStar icon
Rada znacky: Beauty Pads
Linie: Face
označení: Reusable Eye Pads - me, myself & eye
Pleť: normální pleť
Označení produktu: Clean Beauty
Typ produktu: polštářek
Oblast použití: Líčení očí
Efekt: vyhlazující

Oční polštářky - me, myself & eye od společnosti APRICOT dodávají pleti kolem očí mladistvý lesk díky svým anti-ageingovým vlastnostem. Jsou patentované, vyrobené z lékařského silikonu a obsahují 100% vysoce účinnou kyselinu hyaluronovou. Tato jedinečná účinná látka zvyšuje obsah vlhkosti v pleti a uzamyká v ní vlhkost. Tím, že stimuluje tvorbu kolagenu, zlepšuje pružnost a odolnost pokožky. Viditelně snižuje hloubku stávajících vrásek. Polštářky také redukují tmavé kruhy a otoky. Intenzivně vyživují pleť a stimulují obnovu buněk.

Vysoce účinná péče o obličej pro nádherně hladké, pevné a zářivé oční okolí

Oční polštářky - me, myself & eye od APRICOT poskytují pokožce kolem očí dostatek hydratace a působí proti vráskám. Zlepšují tonus a pružnost pleti, snižují otoky a rozjasňují tmavé kruhy. Při pečlivém čištění lze polštářky použít až 30krát. Jsou dermatologicky testované, veganské a neobsahují testy na zvířatech, sulfáty, parfémy, minerální oleje a parabeny. Polštářky přiložte na čisté a suché oční okolí. Nechte přípravek pro péči o obličej působit alespoň jednu hodinu. Užijte si jemné, hladké a mladistvě svěží oční okolí!

Očistěte ošetřovanou oblast kůže. Měla by být suchá a čistá.

- Prsty jemně rozetřete vrásky v oblasti očí a naneste polštářek.
- Polštářek používejte pravidelně po dobu nejméně jedné hodiny nebo ideálně přes noc.

Po použití uchovávejte polštářek ve fólii a sáčku. Občas jej můžete očistit jemným mýdlem pod tekoucí vlažnou vodou a položit jej na sucho. Můžete také použít náš čisticí prostředek na silikonové podložky, který je optimalizovaný pro tento materiál.

Dimethicone, Hyaluronic Acid