NABÍDKAPREMIUM
APRICOT - Face - Reusable Mouth Pads - I love your smileAPRICOT - Sets - Beauty Box Hyaluron - a heart for hyaluronAPRICOT - Face - Reusable Mouth Pads - I love your smile

Face
Reusable Mouth Pads - I love your smile od APRICOT

0
Lze použít až 30krát / 2 ks.
-12% sleva k DPC

BP: 294 Kč* / 1 ks. Lze použít až 30krát / 2 ks.

K dodání ihned

Flame 588 Kč*
Doporučená cena 668,00 Kč*
ušetríte: -12% ušetríte: -21%
Set S

Dárková sada:1x polštářek na čelo + 1x polštářek na oči + 1x polštářek na ústa + 1x polštářek na dekolt + 1x polštářek na krk + 1x polštářek na ruce + silikonový čisticí polštářek 150 ml / 1 ks. BP: 4.144 Kč* / 1 ks. Dárková sada:1x polštářek na čelo + 1x polštářek na oči + 1x polštářek na ústa + 1x polštářek na dekolt + 1x polštářek na krk + 1x polštářek na ruce + silikonový čisticí polštářek 150 ml / 1 ks.

K dodání ihned

4.144 Kč*
 
ušetríte: -13%
Vyprodáno
paypal klarna visa mastercard maestro
 
Zboží č. 92971
Zarucený Originál
Nákup na Úcet
Dodání do 2-3 dnu

Mohlo by se vám také líbit

Hodnocení zákazníků
0 (0 Hodnocení zákazníků)

*Obsahuje recenze mezinárodních obchodu parfumdreams. U hodnocení se neoveruje jejich autenticita

Star iconStar iconStar iconStar iconStar icon
Rada znacky: Beauty Pads
Linie: Face
označení: Reusable Mouth Pads - I love your smile
Označení produktu: veganský produkt
Typ produktu: polštářek
Oblast použití: ústa

Veganské a bez krutosti vyrobené ústní polštářky I love your smile z řady Apricot pro péči o obličej poskytují dostatek vlhkosti a mohou viditelně redukovat vrásky kolem úst.

Víceúčelové polštářky na obličej

Polštářky na ústa - I love your smile z řady péče o obličej Apricot minimalizují vrásky kolem úst a výsledky se projeví již po jedné aplikaci. Polštářky jsou vyrobeny z lékařského silikonu a jsou obohaceny o kyselinu hyaluronovou. Kyselina hyaluronová hydratuje a váže vlhkost uvnitř pokožky - vrásky jsou vypnuty zevnitř a pleť vypadá hladší, plnější a mladší. Použití pleťových polštářků je velmi jednoduché: nejprve si pleť vyčistěte a dobře osušte. Vyjměte polštářky z obalu a přiložte je na požadovanou oblast - například na horní ret nebo nosoretní rýhy. Poté nechte polštářky na pleti působit alespoň hodinu. Ústní polštářky - I love your smile z řady Meruňková péče o obličej lze čistit a používat až 30krát. Čím častěji budete polštářky pro veganskou péči používat, tím lepších výsledků dosáhnete.

Očistěte ošetřovanou oblast kůže. Měla by být suchá a čistá.

- Prsty jemně rozetřete vrásky v oblasti úst a naneste polštářek.
- Polštářek používejte pravidelně po dobu nejméně jedné hodiny nebo ideálně přes noc.

Po použití uchovávejte polštářek ve fólii a sáčku. Občas ji můžete očistit jemným mýdlem pod tekoucí vlažnou vodou a položit ji na sucho. Můžete také použít náš čisticí prostředek na silikonové podložky, který je optimalizovaný pro tento materiál.

Dimethicone, Hyaluronic Acid