Ušetřete 22 %* na přípravcích ochrany před sluncem, produktech péče o pleť a mnoha dalších produktech

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Acqua di Parma Home Collection Yuzu Room Diffuser

K dodání ihned
Zboží č.
180 dnů právo na vrácení zboží
Bezpečné nákupy a platby
Příznivá doprava <span style="display:none;">0,00 Kč</span>
Informace o výrobku
Hlava parfému
bergamot, pepř, yuzu
Srdce parfému
fialka, jasmín, lotosový květ, mimóza
Základní vůně
lékořice, pižmo, santalové dřevo
AttNote_ss
bergamot, fialka, jasmín, lékořice, lotosový květ, mimóza, pepř, pižmo, santalové dřevo, yuzu
S pokojovým difuzérem Yuzu si vybíráte oživující vůni od Acqua di Parma. Na rozdíl od pokojových sprejů se postupně rozptyluje po celé místnosti. Pokojová vůně je dodávána ve stylovém flakonu z černě zbarveného skla se zlatým nápisem. Difuzér je také skutečným vizuálním vrcholem. Hlavním lákadlem je ovšem samotná vůně. Vrchní nótu tvoří bergamot, sečuánský pepř a tóny asijského ovoce yuzu. Srdce se vyznačuje souhrou květinových vůní: Jasmín, lotos, mimóza a lístky fialky se zde snoubí v dokonalé harmonii. Silné narážky na santalové dřevo, pižmo a lékořici v základu završují toto čichové umělecké dílo.

Jak pokojový difuzér Yuzu funguje:

Odšroubujte otevřenou horní část a sejměte malý uzávěr. Nyní víčko našroubujte zpět a do lahvičky vložte ratanové tyčinky. Prostřednictvím těchto tyčinek stoupá vůně do místnosti. Pokud chcete vůni zintenzivnit, otočte tyčinky tak, aby namočené spodní konce směřovaly vzhůru. Pokud je pokojová vůně příliš silná, vyjměte jednu nebo více tyčinek. Dobré vědět: Na Parfumdreams najdete mnoho dalších vysoce kvalitních pokojových sprejů a difuzérů od Acqua di Parma a dalších značek.
Použití
DŮLEŽITÉ - BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ PRO POUŽITÍ: Acqua di Parma doporučuje odšroubovat uzávěr a vyjmout vnitřní destičku, aby bylo použití pokojového difuzéru optimální: - Odšroubujte víčko a vyjměte vnitřní desku. Nasaďte zpět uzávěr a vložte ratanové tyčinky do lahvičky. - Při prvním použití namočte listy na dvacet čtyři hodin a teprve poté je obraťte. - Intenzita vůně závisí na tom, jak často se některé nebo všechny ratanové tyčinky obracejí: Čím častěji se obracejí, tím je vůně intenzivnější. Pokud je vůně příliš intenzivní, lze ji upravit odstraněním některých ratanových tyčinek, dokud není dosaženo požadované intenzity. - Chcete-li prodloužit trvanlivost vůně, vyhněte se vysokým teplotám, přímému slunečnímu záření a silné cirkulaci vzduchu, která může urychlit odpařování. - Umístěte difuzér pokojové vůně na rovný povrch, kde není vystaven vlhkosti. - Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. - Uchovávejte jej mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. - Vonný koncentrát obsahuje přírodní suroviny, takže jeho barva se může v průběhu času mírně měnit, aniž by to mělo vliv na jeho čichové vlastnosti. - Po manipulaci s ratanovými tyčinkami doporučujeme umýt si ruce čistou vodou a mýdlem. - Vysoce hořlavá kapalina a páry.
0,0
0
Hodnocení zákazníků

Naše služby vám

*Nelze vyplatit v hotovosti, nelze kombinovat s jinými akcemi. Platí do 17.04.2024, neplatí na akční zboží, dárkové karty, značky Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Dior, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu a produkty s označením Luxury. Žádná minimální hodnota objednávky. Publikování není povoleno. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Okresní soud Stuttgart HRB 581012

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH