Ušetřete 22 %* na přípravcích ochrany před sluncem, produktech péče o pleť a mnoha dalších produktech

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Acqua di Parma Home Collection Oud Room Diffuser

K dodání ihned
Zboží č.
180 dnů právo na vrácení zboží
Bezpečné nákupy a platby
Příznivá doprava <span style="display:none;">0,00 Kč</span>
Informace o výrobku
S Acqua di Parma Room Diffuser Oud si vybíráte orientální dřevitou vůni, která se na rozdíl od pokojových sprejů šíří v místnosti pomalu a trvale. Difuzér zaujme také svým elegantním vzhledem v designu Acqua di Parma. Pokojová vůně vám umožní přičichnout k vůni bergamotu a pomeranče ve vrchní nótě. Pod ní se rozvine srdeční nóta s narážkami na amyrisový olej, koriandr a olej z oudu nebo agarového dřeva. Základ vůně charakterizuje cedrové dřevo, pižmo, kůže, pačuli a santalové dřevo. Vychutnávejte si tuto jemně vyladěnou harmonii vzrušujících kontrastů po mnoho týdnů.

Jak používat pokojový difuzér Oud:

Nejprve vyjměte destičku s těsněním proti zápachu pod víčkem. Poté víčko našroubujte zpět, vložte ratanové tyčinky skrz víčko do lahvičky a rozložte tyčinky do tvaru vějíře. Vůně nyní stoupá skrze tyčinky a uvolňuje se do okolního vzduchu. Chcete-li vůni zintenzivnit, můžete ratanové tyčinky jednoduše otočit. Pokud chcete vůni snížit, vyjměte jednotlivé tyčinky. Nevystavujte pokojový difuzér Oud přímému slunečnímu světlu. V obchodě Parfumdreams naleznete také další pokojové spreje a difuzéry Acqua di Parma.
Použití
DŮLEŽITÉ - BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ PRO POUŽITÍ:
Acqua di Parma doporučuje odšroubovat uzávěr a vyjmout vnitřní destičku, aby bylo použití pokojového difuzéru optimální:
- Odšroubujte víčko a vyjměte vnitřní desku. Nasaďte zpět uzávěr a vložte ratanové tyčinky do lahvičky.
- Při prvním použití namočte listy na dvacet čtyři hodin a teprve poté je obraťte.
- Intenzita vůně závisí na tom, jak často se některé nebo všechny ratanové tyčinky obracejí: Čím častěji se obracejí, tím je vůně intenzivnější. Pokud je vůně příliš intenzivní, lze ji upravit odstraněním některých ratanových tyčinek, dokud není dosaženo požadované intenzity.
- Chcete-li prodloužit trvanlivost vůně, vyhněte se vysokým teplotám, přímému slunečnímu záření a silné cirkulaci vzduchu, která může urychlit odpařování.
- Umístěte difuzér pokojové vůně na rovný povrch, kde není vystaven vlhkosti.
- Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.
- Uchovávejte jej mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení.
- Vonný koncentrát obsahuje přírodní suroviny, takže jeho barva se může v průběhu času mírně měnit, aniž by to mělo vliv na jeho čichové vlastnosti.
- Po manipulaci s ratanovými tyčinkami doporučujeme umýt si ruce čistou vodou a mýdlem.
- Vysoce hořlavá kapalina a páry.
0,0
0
Hodnocení zákazníků

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

*Nelze vyplatit v hotovosti, nelze kombinovat s jinými akcemi. Platí do 17.04.2024, neplatí na akční zboží, dárkové karty, značky Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Dior, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu a produkty s označením Luxury. Žádná minimální hodnota objednávky. Publikování není povoleno. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Okresní soud Stuttgart HRB 581012

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH