Sleva 20 %* k Festival Season

Menu

Parfumdreams
Primavera 1 Zboží

Primavera

Osobní nadšení pro bohatství sveta rostlin vedlo v roce 1986 k založení spolecnosti Primavera. Od té doby je spolecnost se sídlem v Oy-Mittelbergu uznávána i za hranicemi Nemecka jako znacka prírodní kosmetiky, wellness a aromaterapie. A to nejen díky vysokým standardum kvality pri výrobe aromatických oleju, produktu péce o telo a pokojových vuní. K filozofii znacky patrí také netestování na zvíratech, podpora spravedlivého obchodu a uprednostnování organických složek.

Prírodní esence pro zdraví, péci o telo a relaxaci

Primavera se venuje peclivé výrobe cistých oleju a esencí. Tyto výrobky jsou nabízeny samostatne jako esenciální oleje do lékárnicky nebo jako uklidnující vonné oleje. Krome toho jsou nefalšované ingredience používány ve složení certifikované prírodní kosmetiky a ve wellness kolekcích. Pokojové vune nejenže vytvárejí príjemnou atmosféru, ale lze je také prizpusobit vašim emocionálním potrebám. Vyživující, revitalizacní a cisticí síla ekologicky pestovaných rostlin se využívá také v kosmetických prípravcích, které jsou prizpusobeny individuálnímu charakteru pleti a vlasu.

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 23.07.2024.

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH