Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte exkluzivní slevy, odborné tipy a další!

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Alessandro Striplac Peel Or Soak Příslušenství Cleaning wipes set

K dodání ihned
Zboží č.
180 dnů právo na vrácení zboží
Bezpečné nákupy a platby
Příznivá doprava 0,00 Kč
Informace o výrobku
označení
Cleaning wipes set,
Linie
Striplac Peel Or Soak Příslušenství
Rada znacky
Nehty
Sada čisticích ubrousků Alessandro: důkladné čištění nehtů Čisticí ubrousky Striplac od Alessandra představují dokonalý způsob, jak připravit a vyčistit nehty před nanesením laku. Výhodou tohoto speciálního čištění: Ubrousky odmastí nehty a pomáhají prodloužit trvanlivost naneseného laku. Sadu čisticích ubrousků můžete použít také k odstranění vrstvy potu, která se na nehtech tvoří během procesu vytvrzování. Tito malí pomocníci jsou nepostradatelní pro dosažení skvělých výsledků. Díky 30 samostatně baleným sáčkům je sada čisticích ubrousků ideální na dovolenou nebo na cesty.

Pokud si ceníte upravených nehtů jako z nehtového salonu, Striplac Peel nebo Soak od Alessandra je pro vás naprostou nezbytností.

Lak vydrží až tři týdny a lze jej nanést a vytvrdit za pouhých 15 minut. Lak se snadno nanáší a je také odolný proti odštípnutí a poškrábání. Odstranění laku je také dětsky snadné díky speciálním roztokům: jednoduše se z nehtu sloupne. Již více než 20 let je tato kosmetická společnost zastáncem vysoce kvalitních výrobků, které jsou vzájemně dokonale sladěny. Kromě čisticích ubrousků Striplac obdržíte také odpovídající příslušenství, jako je leštící pilník, korekční pero a LED lampa pro vytvrzení.
Složení
ALCOHOL DENAT., PARFUM
0,0
0
Hodnocení zákazníků

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH