Mega letní výprodej – až 75%* sleva na spoustu produktů

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Alessandro Striplac Peel Or Soak Příslušenství Soak Off Liquid

K dodání ihned
Zboží č.
PayPalFaktura KlarnaMasterCardVisa
180 dnů právo na vrácení zboží
Bezpečné nákupy a platby
Příznivá doprava 0,00 Kč
Informace o výrobku
označení
Soak Off Liquid,
Linie
Striplac Peel Or Soak Příslušenství
Rada znacky
Nehty
Striplac Soak Off Liquid od společnosti Alessandro je speciální odstraňovač. Speciální odlakovač slouží k odstranění Striplac Soak Off z vašeho nehtového make-upu. Odstranění přípravku Striplac je rychlé a snadné!

Pro krásné nehty jako z nehtového salonu

S jedinečným lakem na nehty Striplac si můžete ušetřit návštěvu nehtového salonu a vytvořit si atraktivní nalíčení nehtů doma. Lak vydrží výrazně déle než jiné laky na nehty - krásnými a upravenými nehty se můžete těšit až tři týdny. Nemusíte se také smiřovat se zbytečným schnutím, místo toho lak rychle schne pod LED přístrojem. Pro odstranění laku na nehty Alessandro máte dvě možnosti: peel-off nebo soak-off řešení. Oba roztoky zajišťují, že lak lze z nehtu snadno odstranit. Váš make-up na nehty lze odstranit čistě a bez zanechání zbytků. Pro použití naneste na fóliové polštářky trochu tekutiny Alessandro Soak Off Liquid a přiložte namočenou stranu polštářku na nehtovou ploténku. Po uplynutí doby kontaktu přibližně 5 až 8 minut lze polštářek opět odstranit. Výsledkem jsou dokonale odlakované nehty. Po odstranění laku pomocí Soak Off Liquid můžete nehty ošetřit pečující tyčinkou Care & Gloss.
Složení
ACETONE;PARFUM (FRAGRANCE);BENZYL ALCOHOL
0,0
0
Hodnocení zákazníků

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 15.07.2024.

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH