Mega letní výprodej – až 75%* sleva na spoustu produktů

Menu

Parfumdreams
5 (1)

Alessandro Striplac Peel Or Soak Příslušenství Top Coat - Vegan

K dodání ihned
Zboží č.
PayPalFaktura KlarnaMasterCardVisa
180 dnů právo na vrácení zboží
Bezpečné nákupy a platby
Příznivá doprava 0,00 Kč
Informace o výrobku
označení
Top Coat - Vegan,
Linie
Striplac Peel Or Soak Příslušenství
Rada znacky
Nehty
Chraňte své barevné laky Striplac pomocí vrchního laku Alessandro - Vegan. Vrchní vrstva, která se vytvrzuje pod UV/LED lampami, chrání barevný lak a zajišťuje jeho dlouhou výdrž a zářivý lesk. Vrchní lak je založen na laku na nehty Striplac, který vydrží až tři týdny a nabízí vysoký lesk i bez vrchního laku. Lak na nehty kryje již po prvním nanesení a je zcela beze šmouh. S ochranným vrchním lakem lze vlastnosti laku na nehty výrazně zlepšit a váš make-up bude za méně než 15 minut vypadat, jako by právě vyšel z nehtového salonu. Výsledkem je zářivě krásný make-up nehtů odolný proti odlupování a poškrábání.

Cesta k dokonalé manikúře

Než začnete nanášet barvu, měli byste si nehty nalakovat. Poté na nehty naneste tenkou vrstvu laku Striplac a nechte jej 60 sekund vytvrdnout pod LED lampou. Po nanesení barevné vrstvy nalakujte nehty vrchním lakem Alessandro Top Coat - Vegan a nechte jej 90 sekund vytvrdit pod lampou. Nakonec odstraňte vzniklou vrstvu potu pomocí čisticích polštářků výrobce. Odstranění laku je také snadné: buď jej z nehtu sloupněte pomocí aktivátoru Peel-Off, nebo lak odstraňte pomocí odlakovače Soak-Off Remover Wraps.
Složení
ALIPHATIC POLYESTERURETHANE ACRYLATE, TRIETHYLENE GLYCOL DIMETHACRYLATE, ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, ETHYL TRIMETHYLBENZOYL PHENYLPHOSPHINATE, NITROCELLULOSE, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, ACRYLATES COPOLYMER, MEK, CI 60725
5,0
5
Hodnocení zákazníků

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 15.07.2024.

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH