Ušetřete 10%* NAVÍC na oblíbených produktech ve slevě a dalších must-have

Zboží č. 731550

Augustinus BaderObličejPodstata

Sdílet produkt
Naše Vrcholy
  • Očekávané dodání s GLS Icon
    Očekávané dodání s GLSso 15.08 až po 17.08
  • Bezplatné vrácení Icon
    Bezplatné vráceníAž 180 dní
  • Doručení zdarma Icon
    Doručení zdarma
  • Způsoby platby Icon
    Způsoby platby
Bezplatné vzorky Icon Vyberte až 2 bezplatné vzorky

Esence od Augustinus Bader je univerzální přípravek 3 v 1, který kombinuje vlastnosti jemného peelingu, čisticího tonika a lehké esence. Přípravek je určen pro každodenní použití po čištění pleti a připravuje pleť na následnou péči. Složení dokáže podpořit čistou a sjednocenou pleť. Středem složení je komplex TFC8®, který se skládá z přírodních aminokyselin, vitamínů a synteticky vyrobených molekul. Ten je doplněn kombinací hydroxykyselin, jako je kyselina fytová (AHA), kyselina salicylová (BHA) a glukonolakton (PHA). Součástí složení bez parfemace jsou i další složky, jako je extrakt z wasabi fermentu, extrakt ze zeleného čaje a extrakt z květů bílé pivoňky. Esence se aplikuje na suchou pleť ráno a večer a zanechává na pleti příjemný pocit.

  • Víceúčelové složení 3 v 1:
  • Použití: peeling, tonikum a esence v jednom.
  • Obsahuje komplex TFC8® a kyseliny AHA, BHA a PHA.
  • Složení bez parfemace pro každodenní použití.
  • Připravuje pleť na následnou péči
  • .
    • označení

      Podstata
    • Linie

      Obličej
    • Rada znacky

      Péče
    • pleť

      všechny typy pleti
    • vlastnost

      čišticí, exfoliační
    • Označení produktu

      bez parabenů, bez parafínu, Clean Beauty
    • Oblast použití

      Obličej
    Pleťové tonikum se používá po čištění pleti a posouvá vaši péči o pleť na novou úroveň. Po vyčištění pleti namočte vatový tampon do tonika a jemně jím přetřete obličej, krk a dekolt. Vyhněte se kontaktu s očima nebo rty. Tonikum odstraní poslední stopy nečistot, make-upu a přebytečného kožního tuku a připraví pleť na následnou péči o obličej. Přípravek není nutné smývat. Díky šetrnému složení je tonikum vhodné pro každodenní použití ráno i večer. Po použití tonika byste měli pleť hýčkat hydratačním krémem vhodným pro váš typ pleti.
    AQUA (WATER), GLYCERIN, GLUCONOLACTONE, LACTOBACILLUS/ WASABIA JAPONICA ROOT FERMENT EXTRACT, PHYTIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, POTASSIUM SORBATE, XANTHAN GUM, SODIUM BENZOATE, SALICYLIC ACID, CAESALPINIA SPINOSA GUM, PAEONIA LACTIFLORA ROOT EXTRACT, PAPAIN, CITRIC ACID, SODIUM HYALURONATE, HYDROLYZED RICE PROTEIN, MALTODEXTRIN, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, CARBOMER, N-HYDROXYSUCCINIMIDE, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, HYDROGENATED LECITHIN, TOCOPHERYL ACETATE, ALGIN, ALANYL GLUTAMINE, ARGININE, OLIGOPEPTIDE-177, PHENYLALANINE, SISYMBRIUM IRIO SEED OIL, SODIUM CHLORIDE.

    Napište první recenzi pro Obličej

    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Přihlaste se k newsletteru a ušetřete 375 Kč**
    parfumdreams Aplikace
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Všechny ceny jsou uvedeny včetne zákonné DPH, náklady na dopravu činí 79,00 Kč. Všechny informace o dopravě naleznete zde.
    Nelze vyplatit v hotovosti, nelze kombinovat s jinými akcemi. Platí do 13.08.2026, neplatí na dárkové karty, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake a produkty s označením Luxury a Drogerie. Publikování není povoleno. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Okresní soud Stuttgart HRB 581012
    **Platí při minimální hodnotě objednávky 2 500 Kč v aplikaci nebo 1 750 Kč online. Podrobné podmínky slev naleznete ve svém uvítacím newsletteru.