Sleva 20 %* na pečující produkty a mnoho dalšího

Menu

Parfumdreams
5 (1)

BPERFECT Oči Browpencil

K dodání ihned
Zboží č.
180 dnů právo na vrácení zboží
Bezpečné nákupy a platby
Příznivá doprava 0,00 Kč
Informace o výrobku

Tužka na obočí INDESTRUCTI'BROW od BPERFECT je tužka na obočí pro dokonalé nalíčení očí. S touto bezkrevnou kosmetickou pomůckou vykouzlíte zářivě krásné obočí během chvilky! Tento vzhled je dlouhotrvající a zajišťuje profesionální styling. Velmi jemná tužka na obočí klouže po obočí bez velkého obrušování. Tužka na obočí BPERFECT INDESTRUCTI'BROW je vybavena praktickou špulkou pro roztírání.

Můžete si vybrat svůj oblíbený ze 6 odstínů

Hnědý odstín je ideální pro blond a středně hnědé vlasy. Pokud máte hnědé nebo blond vlasy s červeným podtónem, hnědá barva Irid Brown se dobře hodí k vašemu líčení. Pro popelavě blond, stříbrné a tmavě hnědé vlasy použijte barvu Popelavě hnědá, která šikovně zvýrazní vaše oči. Tmavě hnědá barva se nejlépe hodí pro vlasy s teplou blond nebo tmavě hnědou barvou. Pro stříbrné, popelavě blond, tmavě hnědé a černé vlasy můžete použít odstíny Charcoal a Ultra Dark Brown. Barvy jsou však také univerzální a lze je použít na všechny barvy vlasů podle potřeby.

Ultratenkou tužkou na obočí BPERFECT Browpencil INDESTRUCTI'BROW můžete definovat obočí nebo vyplnit malé mezery. Poté vyčistěte obočí pomocí špulky, která barvu dokonale rozprostře. Výsledkem je bezchybné nalíčení očí!

0,0
0
Hodnocení zákazníků

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

*Nelze vyplatit v hotovosti, nelze kombinovat s jinými akcemi. Platí do 20.05.2024, neplatí na akční zboží, dárkové karty, značky Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu a produkty s označením Luxury. Žádná minimální hodnota objednávky. Publikování není povoleno. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Okresní soud Stuttgart HRB 581012

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH