DIOR - Sauvage - All Purpose Moisturizer DIOR - Sauvage - All Purpose Moisturizer

Sauvage
All Purpose Moisturizer od DIOR

0
 
150 ml
 

BP: 760 Kč* / 100 ml 150 ml

1.140 Kč*
 
Vyprodáno
 

Popis od Sauvage All Purpose Moisturizer od DIOR

Hydratační krém Sauvage Multi-Use obsahuje přírodní výtažek z kaktusu a je možné jej používat na obličej, ruce i tělo. Jeho hydratační účinky znovu rozzáří tetování a vedle toho pokožku chrání před projevy stárnutí. Jemně se rozplývající textura se okamžitě vstřebává a zanechává na pokožce decentní vůni.

Hydratační krém se vyznačuje oživující silou Sauvage a nadchne vás svou šťavnatou svěžestí a kořeněnými tóny. Pokožka se okamžitě cítí příjemně, mužně a čistě.

Jemná a rozplývající se textura pokožce dodává optimální hydrataci, okamžitě se vstřebává a nelepí. Vedle toho oživuje barvy tetování a pečuje o ně. Pokožku čistí a zmatňuje.

Složení obsahuje přírodní výtažek z kaktusu, který o pokožku pečuje a pomáhá jí bojovat proti projevům stárnutí.

Po aplikaci nového tetování počkejte alespoň 8 dnů, než přípravek nanesete. Neaplikujte na čerstvé nebo otevřené rány. Návod k použití: viz vnitřní strana pouzdra.

1. Znovu rozzáří tetování.
2. Obsahuje přírodní výtažek z kaktusu, který pokožku dokonale zásobuje hydratací.
3. Zanechává na pokožce dřevnaté tóny vůně Sauvage.

Přírodní účinná látka pocházející z kaktusu pečuje a pokožku a pomáhá jí bojovat proti projevům stárnutí. Hydratační krém s matujícím efektem propůjčuje pokožce jasný a čistý vzhled. Jemná textura se rychle vstřebává, nelepí a dokáže znovu rozzářit tetování.

Dotazy k výrobku?

Mohlo by se vám také líbit

Hodnocení zákazníků
0 (0 Hodnocení zákazníků)