Péče o pleť s ampulemi – jak je správně používat

Chcete pro svou pleť udělat něco dobrého, pečovat o ni a dodávat jí intenzivně aktivní složky? Ampule nabízejí dodatečnou péči, a dají se proto používat mezi běžnou péčí nebo po delší dobu jako ošetřující kúra. Zpravidla lze ampule používat ráno a večer. U ampulí s okamžitým účinkem je nejlepší čas na aplikaci na pokožku hned ráno. U ostatních ampulí, které mají podporovat noční regeneraci pokožky, je nejvhodnějším okamžikem doba před uložením ke spánku. Pokožka tak získá dostatek času na vstřebání všech účinných látek a dosáhne se tak požadovaného efektu. Existují ampule pro nejrozmanitější potřeby a typy pleti. Seznamte se s naším sortimentem a vyberte si pro sebe ten správný produkt.

Na dekorativní kosmetiku K produktům péče Do ampulí Kosmetické novinky pro mámu Dámské parfémy Průvodce dárky

Retinol Power Serum Ampoules

Máte chuť dodat své pleti svěží oživení? Ampule Retinol Power Serum ihned vykouzlí viditelně hladší a pevnější pokožku. Kombinace tri-peptidu-1 a stabilního retinolu stimuluje obnovu pokožky a vlastní tvorbu kolagenu a zároveň dochází k redukci jemných vrásek. Balení obsahuje 7 ampulí a je tedy vhodné pro 7denní kúru.

 

Pokyny pro správné otevření a použití ampule

Před ošetřením je třeba nejprve požadovanou ampulku protřepat, aby se všechny ingredience řádně promíchaly. Poté skleněnou ampuli opatrně rozlomte a poklepáním prsty ji jemně zapracujte do vyčištěné pokožky obličeje, krku a dekoltu. Pro maximální účinnost použijte celý obsah ampule. Následně můžete nanést na obličej obvyklou péči, nebo – v případě použití ráno – i make-up. V případě vodných ampulí lze obsah aplikovat také přímo na oční okolí, přičemž je třeba se vyhnout kontaktu s řasami. U olejnatých ampulí se naopak očnímu okolí vyhněte.

 

Námi doporučené výrobky ke Dni matek