Ušetřete 22 %* + 10 %*** s prémiovým členstvím

Menu

Parfumdreams

Péče o pleť s ampulemi – jak je správně používat

Chcete pro svou pleť udělat něco dobrého, pečovat o ni a dodávat jí intenzivně aktivní složky? Ampule nabízejí dodatečnou péči, a dají se proto používat mezi běžnou péčí nebo po delší dobu jako ošetřující kúra. Zpravidla lze ampule používat ráno a večer. U ampulí s okamžitým účinkem je nejlepší čas na aplikaci na pokožku hned ráno. U ostatních ampulí, které mají podporovat noční regeneraci pokožky, je nejvhodnějším okamžikem doba před uložením ke spánku. Pokožka tak získá dostatek času na vstřebání všech účinných látek a dosáhne se tak požadovaného efektu. Existují ampule pro nejrozmanitější potřeby a typy pleti. Seznamte se s naším sortimentem a vyberte si pro sebe ten správný produkt.

Retinol Power Serum Ampoules

Máte chuť dodat své pleti svěží oživení? Ampule Retinol Power Serum ihned vykouzlí viditelně hladší a pevnější pokožku. Kombinace tri-peptidu-1 a stabilního retinolu stimuluje obnovu pokožky a vlastní tvorbu kolagenu a zároveň dochází k redukci jemných vrásek. Balení obsahuje 7 ampulí a je tedy vhodné pro 7denní kúru.

K produktu

Pokyny pro správné otevření a použití ampule

Před ošetřením je třeba nejprve požadovanou ampulku protřepat, aby se všechny ingredience řádně promíchaly. Poté skleněnou ampuli opatrně rozlomte a poklepáním prsty ji jemně zapracujte do vyčištěné pokožky obličeje, krku a dekoltu. Pro maximální účinnost použijte celý obsah ampule. Následně můžete nanést na obličej obvyklou péči, nebo – v případě použití ráno – i make-up. V případě vodných ampulí lze obsah aplikovat také přímo na oční okolí, přičemž je třeba se vyhnout kontaktu s řasami. U olejnatých ampulí se naopak očnímu okolí vyhněte.

Námi doporučené výrobky ke Dni matek

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

*Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 24.06.2024.


***Sleva Premium se nevztahuje na dárkové karty. Všechny další podmínky najdete na adrese www.parfumdreams.cz/parfumdreams-premium.

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH