Ušetřete 22 %* + 10 %*** s prémiovým členstvím

Menu

Parfumdreams
Davidoff Cool Water
Zjistit více
Mexx Cocktail Summer
Zjistit více
Guess Uomo
Zjistit více
dárková karta parfumdreams
Zjistit více

Naše doporučení ke Dni otců

Dárky s láskou ke Dni otců 2024

Na Den otců oslavujeme milující, spolehlivé otce, kteří nás provázejí životem a jsou vždy ochotni pomoci. Vybrat vhodný dárek ke Dni otců není často právě jednoduché. Zlaté pravidlo obdarovávání zní: dárek musí být od srdce.

Pěkně vonící tipy ke Dni otců 2024

Ještě pořád vám chybí skvělý nápad na dárek ke Dni otců? Nechte se inspirovat na stránkách parfumdreams a omrkněte kategorii pro muže. Zde najdete vše, čím taťku ke Dni otců 2024 potěšíte:

  • Parfém: Raději sportovně-svěží, nebo dřevitě trpký? Pokud víte, která kategorie vůně se k vašemu otci obzvlášť hodí, je právě parfém skvělým dárkem ke Dni otců. Protože který by si nepřál ve svůj výjimečný den báječně vonět?
  • Parfémové sady: Se sadou parfémů a produktů pro péči, jako je sprchový gel nebo tělové mléko s tou správnou vůní jistě uděláte svému tatínkovi radost – zvláště pokud znáte jeho oblíbenou vůni.
  • Péče o vousy: pěkné vousy vyžadují pořádnou péči a pravidelný styling. Od gelu na mytí vousů a vosku na vousy až po olej na vousy – máme v nabídce vše, co dostane vousy vašeho otce do bezvadné formy. Jestli je ovšem váš otec bez vousů, nevadí: můžete mu samozřejmě dopřát jako vhodnou péči voňavou vodu po holení.

A ať se rozhodnete jakkoliv, tatínek bude mít z dárku ke Dni otců, který jste pro něj s láskou a péčí vybrali, určitě radost.

Dárky ke Dni otců na poslední chvíli

Sháníte letos dárek ke Dni otců poněkud opožděně? V tom případě je skvělým řešením dárkový poukaz od parfumdreams: Hned jak ho zakoupíte, pošleme vám ho e-mailem ve vámi zvoleném designu. Pak si váš otec může v e-shopu jednoduše vybrat dárek, po kterém třeba vždycky toužil.

Nakupte dárky ke Dni otců na stránkách parfumdreams

Na parfumdreams najdete velký výběr dárků, které tatínkům udělají radost: Nabídka produktů sahá od každodenní péče přes extravagantní vůně až po elegantně balené dárkové sady. Využijte pravidelné slevy a trvale výhodné ceny – a možná si koupíte nějakou pěknou maličkost i jen tak pro sebe.

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

*Sleva je již odečtena přímo z ceny produktu a platí pouze na vybrané produkty. Není třeba žádný kód. Platí do 24.06.2024.


***Sleva Premium se nevztahuje na dárkové karty. Všechny další podmínky najdete na adrese www.parfumdreams.cz/parfumdreams-premium.

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH