parfumdreams slaví všechny táty!

Díky tati! Díky, že jsi. S naším rozmanitým výběrem vůní, pečujících produktů a příslušenství pro muže vykouzlíš tátovi úsměv na tváři. Ať už je to superhrdina, sporťák nebo pohodář – zaručeně bude příjemně překvapen!

Nápady na dárky ke Dni otců

Náš výběr vůní pro táty

Naše nápady na voňavé dárky se postarají o momenty překvapení.

Pečující produkty pro tátu

Prohlédni si náš výběr pečujících produktů pro muže.

Dárkové sady pro něj

Proklikej se naším výběrem dárkových sad pro něj.

Naše oblíbené výrobky ke Dni otců

Postarej se o momenty překvapení!

Ambassador For Men

L'Homme Prada

Acqua di Giò Homme

Naše doporučení ke Dni otců

Dárky s láskou ke Dni otců

Na Den otců oslavujeme milující, spolehlivé otce, kteří nás provázejí životem a jsou vždy ochotni pomoci. Vybrat vhodný dárek ke Dni otců není často právě jednoduché. Zlaté pravidlo obdarovávání zní: dárek musí být od srdce.

Pěkně vonící tipy ke Dni otců

Ještě pořád vám chybí skvělý nápad na dárek ke Dni otců? Nechte se inspirovat na stránkách parfumdreams a omrkněte kategorii pro muže. Zde najdete vše, čím taťku ke Dni otců 2022 potěšíte:

  • Parfém: Raději sportovně-svěží, nebo dřevitě trpký? Pokud víte, která kategorie vůně se k vašemu otci obzvlášť hodí, je právě parfém skvělým dárkem ke Dni otců. Protože který by si nepřál ve svůj výjimečný den báječně vonět?
  • Parfémové sady: Se sadou parfémů a produktů pro péči, jako je sprchový gel nebo tělové mléko s tou správnou vůní jistě uděláte svému tatínkovi radost – zvláště pokud znáte jeho oblíbenou vůni.
  • Péče o vousy: pěkné vousy vyžadují pořádnou péči a pravidelný styling. Od gelu na mytí vousů a vosku na vousy až po olej na vousy – máme v nabídce vše, co dostane vousy vašeho otce do bezvadné formy. Jestli je ovšem váš otec bez vousů, nevadí: můžete mu samozřejmě dopřát jako vhodnou péči voňavou vodu po holení.

A ať se rozhodnete jakkoliv, tatínek bude mít z dárku ke Dni otců, který jste pro něj s láskou a péčí vybrali, určitě radost.

Dárky ke Dni otců na poslední chvíli

Sháníte letos dárek ke Dni otců poněkud opožděně? V tom případě je skvělým řešením dárkový poukaz od parfumdreams: Hned jak ho zakoupíte, pošleme vám ho e-mailem ve vámi zvoleném designu. Pak si váš otec může v e-shopu jednoduše vybrat dárek, po kterém třeba vždycky toužil.

Nakupte dárky ke Dni otců na stránkách parfumdreams

Na parfumdreams najdete velký výběr dárků, které tatínkům udělají radost: Nabídka produktů sahá od každodenní péče přes extravagantní vůně až po elegantně balené dárkové sady. Využijte pravidelné slevy a trvale výhodné ceny – a možná si koupíte nějakou pěknou maličkost i jen tak pro sebe.