Odběrem newsletteru ušetříte 21 %**

Menu

Parfumdreams

GLAMFUME

WHITE HEAVEN BEACH

„Dance with the waves, move with the sea. Let the rhythm of the water set your soul free.“ Chrisy a Crissy, magicky přitahovaných a uchvácených neodolatelně překrásnou přírodou Whitehaven Beach, pláže na východním pobřeží australského ostrova Whitsunday, se zmocnil stav napjatého ticha, který přechází do pocitu nanejvýš pociťovaného dojetí a pokojné vděčnosti. Kdyby v této vzpomínce barvy voněly, tak by to bylo po křišťálově azurové, křemenově stříbrné, chrpové modři a intenzivní tmavé rudé. Čisté, nadčasové a nepopsatelně krásné. Tuto jedinečnou podívanou barev zachytily Chris a Criss v novém duu parfémů WHITE HEAVEN BEACH.

White Heaven Beach
KEEP CALM AND LOVE SYLT

Žít na ostrově Sylt znamená žít v harmonii a souladu s přírodou. Každý, kdo zde tráví čas, ztratí pojem o čase, najde vnitřní klid, uvolnění a těší se z bezpočtu nejkrásnějších okamžiků. Chris a Criss milují, když se na ostrově Sylt duše kolébá – a dobíjejí tvůrčí energii v pozitivním pocitu líných pohybů, aby se věnovaly novým nápadům. KEEP CALM AND LOVE SYLT představuje jejich osobní vyznání lásky jejich oblíbenému ostrovu, místu nezapomenutelných okamžiků a pocitů. Vzniklo pět vůní, unášených zcela osobními vzpomínkami, jež odrážejí ty nejkrásnější stránky ostrova.

Zjistit více

Mít v srdci jih – inspiraci

Když se spojí půvab s parfémy, vznikne něco jedinečného: GLAMFUME! Chris a Criss jsou matka s dcerou – obě milují a žijí světem vůní. Zkušenosti a dojmy z nesčetných cest probudily v obou přání, aby proměňovaly své inspirace v opravdové zážitky z vůní. A tak spolupráce se dvěma z nejzkušenějších parfumérů z Grasse, světového střediska parfémů, dala vznik kolekci parfémů GLAMFUME. Jejich společné krédo: „Budeme společně investovat naši lásku a naši vášeň do kolekcí parfémů, abychom milovníky vůní obohacovaly, rozmazlovaly a okouzlovaly mimořádnými zážitky z vůní!“

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH