Logo

True Story
Keep Calm and Love Sylt
White Heaven Beach
Glamfume True Story
 
True Story
True Story

Řadou parfémů TRUE STORY si Chris a Criss splnily svůj velký sen na společnou kolekci parfémů. S oddaností a velkým úsilím sjednocují oblíbené ingredience, která jsou léta uložena v čichu, do orchestru vůní. TRUE STORY je doprovodná kolekce parfémů pro ženy s charakterem – ženy, které sledují zcela osobní cestu podle své vůle, ženy, jejichž fantazie činí ze světa krásnější místo. TRUE STORY MEN je věnován všem mužům, kteří dalekosáhle vykázali ze svého života veškerou všednost. Kompozice pro charakterní typy, kteří hledají vlastní cestu a možná ji už našli. Přitažlivý. Sebevědomý. Suverénní.

White Heaven Beach
White Heaven Beach

„Dance with the waves, move with the sea. Let the rhythm of the water set your soul free.“ Chrisy a Crissy, magicky přitahovaných a uchvácených neodolatelně překrásnou přírodou Whitehaven Beach, pláže na východním pobřeží australského ostrova Whitsunday, se zmocnil stav napjatého ticha, který přechází do pocitu nanejvýš pociťovaného dojetí a pokojné vděčnosti. Kdyby v této vzpomínce barvy voněly, tak by to bylo po křišťálově azurové, křemenově stříbrné, chrpové modři a intenzivní tmavé rudé. Čisté, nadčasové a nepopsatelně krásné. Tuto jedinečnou podívanou barev zachytily Chris a Criss v novém duu parfémů WHITE HEAVEN BEACH.

KEEP CALM AND LOVE SYLT
Keep Calm and Love Sylt

Žít na ostrově Sylt znamená žít v harmonii a souladu s přírodou. Každý, kdo zde tráví čas, ztratí pojem o čase, najde vnitřní klid, uvolnění a těší se z bezpočtu nejkrásnějších okamžiků. Chris a Criss milují, když se na ostrově Sylt duše kolébá – a dobíjejí tvůrčí energii v pozitivním pocitu líných pohybů, aby se věnovaly novým nápadům. KEEP CALM AND LOVE SYLT představuje jejich osobní vyznání lásky jejich oblíbenému ostrovu, místu nezapomenutelných okamžiků a pocitů. Vzniklo pět vůní, unášených zcela osobními vzpomínkami, jež odrážejí ty nejkrásnější stránky ostrova.

 

Mít v srdci jih – inspiraci

Když se spojí půvab s parfémy, vznikne něco jedinečného: GLAMFUME! Chris a Criss jsou matka s dcerou – obě milují a žijí světem vůní. Zkušenosti a dojmy z nesčetných cest probudily v obou přání, aby proměňovaly své inspirace v opravdové zážitky z vůní. A tak spolupráce se dvěma z nejzkušenějších parfumérů z Grasse, světového střediska parfémů, dala vznik kolekci parfémů GLAMFUME. Jejich společné krédo: „Budeme společně investovat naši lásku a naši vášeň do kolekcí parfémů, abychom milovníky vůní obohacovaly, rozmazlovaly a okouzlovaly mimořádnými zážitky z vůní!“

Illustration

Glamfume