Helena Rubinstein Řasenka
Lash Queen Mascara Sexy Blacks WaterproofNaše Vrcholy
- Očekávané dodání s one by allegroút 23.12 až st 24.12
- Bezplatné vráceníAž 180 dní
- Doručení zdarma
- Způsoby platby
Voděodolná řasenka Lash Queen Sexy Blacks od Heleny Rubinstein zahalí řasy do intenzivní, sytě černé barvy. Její krémová a voděodolná textura umožňuje rovnoměrnou aplikaci bez slepování. Speciálně navržený kartáček se štětinami různých délek přesně zachytí každou řasu od kořínků až po konečky. Vytváří tak opticky silnější a výraznější linii řas. Pro ještě intenzivnější výsledek lze řasenku nanést v několika vrstvách, dokud předchozí vrstva zcela nezaschne. Složení obohacené o jojobový olej a glycerin podporuje pružnost řas. Řasenka působí také vizuálně: elegantní design je obklopen obalem z jemné krajky, který z ní činí výjimečný doplněk.
- Voděodolné složení s intenzivními černými pigmenty
- Speciální kartáček se štětinami různých délek pro definici
- Krémová textura, která zabraňuje shlukování nebo slepování
- Možnost vícenásobného nanášení pro proměnlivou intenzitu
- Elegantní design s krajkovým zdobením
označení
Lash Queen Mascara Sexy Blacks WaterproofLinie
ŘasenkaRada znacky
Make-uppleť
citlivá pleť, všechny typy pletiKonzistence
tekutýOznačení produktu
bez amoniaku, bez ftalátů, bez komedogenních látek, bez laktózy, bez lepku, bez obsahu acetonu, bez olejových přísad, bez palmového oleje, bez pigmentů a barviv, bez silikonu, bez stop ořechů, bez sulfátů, vhodné pro citlivou pleťEfekt
pro zvětšení objemu, proti rozevlátým vlasůmKrycí síla
intenzivníStyling
přirozený
Gelová řasenka se nanáší kartáčkem jako běžná řasenka. Chrání a ošetřuje řasy a lze ji použít pod barevnou řasenku.
Pro použití tohoto výrobku za běžných nebo rozumně předvídatelných podmínek nejsou vyžadována žádná zvláštní bezpečnostní opatření.
- HELENA RUBINSTEIN
- 14, RUE ROYALE, FR-75008 PARIS
- fragen@loreal-group.com
Naši zákazníci říkají o Řasenka
Hella-Maria Müller
13.11.2018
Tento produkt používám už léta a vyzkoušela jsem i jiné řasenky, ale vždy jsem se vrátila k Rubinsteinu. S řasenkou jsem velmi spokojená a výrobek dobře snášejí i mé oči.
Automaticky přeloženo z https://www.parfumdreams.de
Barbara B.
12.02.2018
V podstatě dobrá řasenka, ale chtěla bych větší objem. Jelikož hodně sportuji, řasenka vydrží i silné pocení. Poměr cena/výkon je spíše příliš vysoký.
Automaticky přeloženo z https://www.parfumdreams.de
Mika D.
30.08.2015
Jsem zcela přesvědčen o tomto produktu!!! Používám stejný už léta, ale bez WP, tento je také SUPER! Řasenka dělá to, co slibuje. Jako tip také rozmazávejte řasy shora, s touto řasenkou máte potom MEGA řasy!!!
Automaticky přeloženo z https://www.parfumdreams.de
Žena
Ava
31.05.2015
Pro mě nejlepší řasenka, a to jsem vyzkoušela nekonečné množství špičkových produktů. Mám krátké řasy a nemám jich mnoho, ale tato řasenka je neuvěřitelně prodlouží a oddělí. Když mám řasenku na řasách, nikdo mi nevěří, že jsou vlastně docela krátké, tak skvělý je výsledek. S Rubinsteinem můžete nanést i tři vrstvy řasenky pro intenzivnější výsledek bez poletování. Řasenka však obsahuje pouze 6,9 ml, takže to, co mnoho lidí popisuje jako vysušené po několika týdnech, je prostě prázdné. Tak už to bývá, ale výsledek za tu investici navíc stojí. Tečka na závěr.
Automaticky přeloženo z https://www.parfumdreams.de
Žena
Alexandra B.
19.02.2015
Maže, maže a maže! Vypadáte jako panda a vaše řasy jsou po něm tak hebké, jako byste na nich nic neměla.flop!
Automaticky přeloženo z https://www.parfumdreams.de
Žena

















