5
(1)
Vyberte až 2 bezplatné vzorky
Karl Lagerfeld Les Parfums MatièresDřevo citrusu yuzu
Eau de Toilette Spray
K dodání ihned
Zboží č.
oder direkt mit
Naše Vrcholy
- Očekávané dodání s one by allegroso 13.12 až po 15.12
- Bezplatné vráceníAž 180 dní
- Doručení zdarma
- Způsoby platby
Karl Lagerfeld je celosvětově známý svými vysoce kvalitními módními a kosmetickými výrobky.
Tento pařížský návrhář a krejčí se narodil v Německu.
Poté, co pracoval na základě smlouvy s módními návrháři, jako jsou Balmain, Chloé a Fendi, vytváří Lagerfeld od roku 1974 módu pro muže a ženy pod svým vlastním jménem. Od roku 1983
Karl Lagerfeld pracoval pro francouzský módní dům Chanel od roku 1983 a hrál klíčovou roli při jeho vzestupu na celosvětově uznávanou společnost s miliardovým obratem.
Jeho osobními poznávacími znameními jsou bílý pudrový cop, kentský límec a tmavé sluneční brýle.
a tmavé sluneční brýle.
Vychutnejte si vůni Les Parfums Matières by Karl Lagerfeld
. Tato květinová parfémovaná voda je k dispozici jako toaletní voda ve spreji. Okouzlí svěžími a ovocnými tóny vůně, které jsou klasické i moderní. Tento výtvor pochází od parfumérky Emilie Coppermann. Vrchní nóta připomíná yuzu a hrušku. Jakmile se rozvine srdeční nóta, vůně odhalí nuance broskvového květu a jasmínového čaje. Po několika minutách se rozvinula základní nóta, která jemněji připomíná svěží dřeva s nádechem pižma. Les Parfums Matières je k dispozici jako toaletní voda ve spreji o objemu 50 ml v pěkném skleněném flakonu.označení
Eau de Toilette Spray, Dřevo citrusu yuzuLinie
Les Parfums MatièresRada znacky
Pánské vůně
Aby se pánský parfém skutečně prosadil, stříká se vždy velmi střídmě a přímo na pokožku. Zvolená vůně se rychle uvolňuje tělesným teplem. Pokud používáte rozprašovač, vzdálenost by měla být přibližně 20 cm. Jemná mlha z rozprašovače se nestírá a na pokožce zasychá. Protože mlha z rozprašovače stoupá zdola nahoru, pokožka je vždy provoněná zdola nahoru. V ideálním případě by tělo mělo být před parfémováním připraveno tělovým mlékem bez zápachu. Vůně obsažené v pánském parfému ulpí na lipidech v tělovém mléku, což zajistí delší výdrž vůně.
ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE): Limonene, Benzyl salicylate, Citral, Citronellol, Geraniol, Linalool, AQUA (WATER), BENZOPHENONE-3, DISODIUM EDTA, CI 15985 (YELLOW 6), CI 19140 (YELLOW 5), CI 60730 (EXT. VIOLET 2)
- Chrante pred teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevreným ohnem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kourení. Zamezte vdechování prachu/dýmu/plynu/mlhy/par/aerosolu. Provedte opatrení proti výbojum statické elektriny. Vyhledejte lékarskou pomoc/ošetrení. Uchovávejte obal tesne uzavrený. Zabrante uvolnení do životního prostredí. Používejte pouze venku nebo v dobre vetraných prostorách. Vyjmete kontaktní cocky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokracujte ve vyplachování. Ponorte do studené vody [nebo zabalte do vlhkého obvazu]. Nekolik minut opatrne oplachujte vodou. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými úcinky.
Nebezpečí
Vysoce horlavá kapalina a páry.
Pozor
Muže vyvolat alergickou kožní reakci. Zpusobuje vážné podráždení ocí.
- INTERPARFUMS SA
- 4, Rond-Point des Champs Elysées, FR-75008 Paris
- contact@interparfums.fr
Naši zákazníci říkají o Les Parfums Matières
5,0
(1)
Hodnocení zákazníků
Filter
A. F.
03.03.2019
Diskrétní vůně pro muže, líbí se mi tak moc, že jsem si ji koupil sám.
Automaticky přeloženo z https://www.parfumdreams.de
*Obsahuje recenze mezinárodních obchodu parfumdreams. U hodnocení se neoveruje jejich autenticita








