Zboží č. 750698
Linari Angelo di Fiume
Mýdlo černéNaše Vrcholy
- Očekávané dodání s one by allegrost 18.02 až čt 19.02
- Bezplatné vráceníAž 180 dní
- Doručení zdarma
- Způsoby platby
Mýdlo Linari Angelo di Fiume Bar Black převádí bohatou vůni stejnojmenného parfému do vysoce kvalitního tuhého mýdla. Ovocné akordy divokých třešní, malin, italského pomeranče a bergamotu otevírají komplexní buket a zajišťují živý začátek. Jak vůně postupuje, tyto tóny se harmonicky spojují s květinovými prvky ylang-ylang, jasmínu a růže i s nádechem sladkého mléka a karamelových nuancí. Hřejivý základ z madagaskarské vanilky, santalového dřeva, pačuli a bílého pižma dodává profilu vůně hloubku a elegantní vytrvalost. Vizuálně kulatá, sytě černá kostka mýdla vyniká zlatou etiketou s jasným nápisem "LINARI LUXURY BAR SOAP", která tvoří sofistikovaný kontrast k tmavé barvě mýdla. Výrobek zabalený do průhledné skládané fólie a uložený ve stylové krabičce s natahovací páskou představuje estetický prvek v koupelně. Mýdlo o hmotnosti přibližně 100 gramů a průměru přibližně sedm centimetrů se pohodlně drží v ruce. Aplikace umožňuje očistu pokožky doprovázenou intenzivním zážitkem z vůně, která podtrhuje atmosféru exkluzivní místnosti.
- Luxusní mýdlo kulatého tvaru s komplexní vůní Angelo di Fiume.
- Vůně obsahuje třešně, jasmín, vanilku a santalové dřevo.
- Černý design se zlatou etiketou a průhlednou fólií.
- Dodáváno v elegantní dárkové krabičce s natahovacím páskem.
- Hmotnost cca 100 g a průměr cca 7 cm.
označení
Mýdlo černéLinie
Angelo di FiumeRada znacky
Unisex vůně
Koupelová mýdla jsou obohacena o jemné čisticí látky a díky nim je relaxační koupel ještě klasičtější a minimalističtější, zatímco vy si vychutnáváte jejich vůni a pěnu.
Mýdlo na holení se napění v holicí misce s trochou vody. Jakmile se vytvoří jemná pěna s určitou stabilitou, nanáší se na obličej štětkou na holení.
- Linari GmbH
- Jaffestraße 12 | Dock 2, DE-21109 Hamburg
- https://www.linari.com






















