Sleva 20 %* na pečující produkty a mnoho dalšího

Menu

Parfumdreams
MCM 4 Zboží

MCM

Vune MCM i dnes symbolizuje luxusní životní styl bohatých a krásných lidí. Dámské vune MCM jsou svetoznámé a oblíbené kosmetické produkty pro it-girls a trendsettery. Kreativní znacka se slavným logem existuje již od 70. let 20. století. Tehdy bylo bavorské hlavní mesto Mnichov považováno za nejžhavejší místo pro celebrity. A vynalézavý zakladatel spolecnosti Michael Cromer dosáhl toho, po cem toužil každý výrobce vzácných dámských vuní - jeho výtvory si kupovaly známé osobnosti z filmu, televize, politiky i byznysu. Dodnes je vune z této rady symbolem mimorádného nádechu luxusu a životního stylu. S vuní od MCM prokážete stejnou merou vkus a smysl pro styl. Peter Michael Cromer, zakladatel této luxusní znacky, dnes již nežije, ale jeho nesrovnatelné výrobky jsou stále k dispozici.

Exkluzivní vune pro více v životeDámské vune od MCM pusobí na všechny smysly. Luxusne navržené flakony upoutají pozornost ješte pred otevrením. Kdo by nepoznal svetoznámý design se stylovými hnedými a zlatými prvky? Drahé kožené zboží pro jetsettery je stejne tak výrazem luxusního životního stylu jako dámské vune v exkluzivním balení. S vuní od této netradicní znacky mužete dokonale ukázat, že máte zálibu v necem výjimecném. Cenné ingredience dodají ten správný nádech svudnosti a radosti ze života. Rucne sbíraný jasmín, bílé pižmo, štavnatá malina a cistý ambrox jsou jen nekolika príklady rady vuní, která nemá konkurenci. A všechny ingredience byly získány s ohledem na udržitelnost. Nechte se hýckat tímto dotekem luxusu!

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

*Nelze vyplatit v hotovosti, nelze kombinovat s jinými akcemi. Platí do 20.05.2024, neplatí na akční zboží, dárkové karty, značky Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu a produkty s označením Luxury. Žádná minimální hodnota objednávky. Publikování není povoleno. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Okresní soud Stuttgart HRB 581012

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH