Ušetřete 12%* na téměř všech parfémech nebo 7%* na téměř všem ze světa péče o pleť, make-upu a péče o vlasy
Prohlédnout si značku

Zboží č. 1134701

Maison Margiela ReplicaUnder The Stars

Eau de Toilette Spray
Sdílet produkt
Naše Vrcholy
  • Očekávané dodání s GLS Icon
    Očekávané dodání s GLSpo 13.07 až út 14.07
  • Bezplatné vrácení Icon
    Bezplatné vráceníAž 180 dní
  • Doručení zdarma Icon
    Doručení zdarma
  • Způsoby platby Icon
    Způsoby platby
Bezplatné vzorky Icon Vyberte až 2 bezplatné vzorky

Toaletní voda ve spreji Replica Under The Stars od Maison Margiela je kompozice, která navozuje atmosféru jasné noci v přírodě. Vůně rozvíjí hřejivý, kořeněný charakter charakterizovaný dřevitými a koženými tóny. Otevírá se nápadnou nótou černého pepře, která přechází do srdce tvořeného výraznými koženými akordy. V základu nachází kompozice svou hloubku díky sofistikované směsi infuze oudu, pryskyřice labdanum a virginského cedrového dřeva. Jemné nuance lístků skořice podtrhují kořeněné zaměření vůně. Jako toaletní voda se dlouhotrvající vůně rozvíjí od intenzivní kožené přítomnosti k jemnějšímu závěru. Pro optimální rozvinutí doporučujeme nastříkat na pulzní body, například po sprchování nebo koupeli.

  • Vůně: Teplá-kořeněná, dřevitá, kožnatá
  • Hlavní nóta: černý pepř
  • Srdeční nóta: kožený akord
  • Základní nóta: nálev z oudu, pryskyřice labdanum, virginské cedrové dřevo
  • Typ produktu: toaletní voda ve spreji
    • Hlava parfému

      pepř, skořice
    • Srdce parfému

      cedr, cypriol (šáchor)
    • Základní vůně

      kůže, labdanum, oud
    • označení

      Eau de Toilette Spray, Under The Stars
    • Linie

      Replica
    • Rada znacky

      Unisex vůně
    • druh vůně

      kořeněná, kožená
    Parfém, Extrait, Intense a toaletní voda se nastříkají na zápěstí a vnitřní stranu loktů, zadní stranu kolen, krk a dekolt ze vzdálenosti přibližně 30 cm, a to buď ve formě spreje, nebo pomocí rozprašovače.

    Stříkněte na prst nebo vatovou tyčinku a naneste na ušní lalůčky, spánky, zápěstí, ohbí kolen, dekolt, kotníky a vnitřní stranu loktů.

    Kapky oleje naneste za uši, na zápěstí, konečky vlasů nebo na oblečení.

    Parfém Roll-on se nanáší na zápěstí, krk, dekolt, zadní stranu kolen a vnitřní stranu loktů.
    Alcohol, Parfum / Fragrance, Aqua / Water / Eau, Hexyl Cinnamal, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Coumarin, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Linalool, Ci 19140 / Yellow 5, Ci 14700 / Red 4, Ci 60730 / Ext. Violet 2.

    POZOR: HOŘLAVÝ, DOKUD NENÍ SUCHÝ. CHRAŇTE PŘED PLAMENY, ZDROJI VZNÍCENÍ NEBO ŽHAVÝMI PŘEDMĚTY. NESTŘÍKEJTE NA PODRÁŽDĚNOU POKOŽKU NEBO DO OČÍ. V PŘÍPADĚ KONTAKTU OKAMŽITĚ OPLÁCHNĚTE VELKÝM MNOŽSTVÍM VODY.

    Napište první recenzi pro Replica

    Naše doporučení pro Vás

    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Přihlaste se k newsletteru a ušetřete 375 Kč**
    parfumdreams Aplikace
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Všechny ceny jsou uvedeny včetne zákonné DPH, náklady na dopravu činí 79,00 Kč. Všechny informace o dopravě naleznete zde.
    Nelze vyplatit v hotovosti, žádná minimální hodnota objednávky, nelze kombinovat s jinými akcemi. Sleva 12% platí pouze na produkty v kategorii Parfémy. Sleva 7% platí pouze na produkty v kategoriích Obličej, Tělo, Make-up, Vlasy a Péče. Pánská kosmetika je vyloučena. Platí do 10.07.2026, neplatí na dárkové karty, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity a produkty s označením Luxury a Drogerie. Publikování není povoleno. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Okresní soud Stuttgart HRB 581012
    **Platí při minimální hodnotě objednávky 2 500 Kč v aplikaci nebo 1 750 Kč online. Podrobné podmínky slev naleznete ve svém uvítacím newsletteru.