Podzimní dekorativní kosmetika

Teplé letní dny se chýlí ke konci a podzim nás vítá svými nádherně zlatavými odstíny. S teplými nuancemi ve vašem make-upu budete na toto roční období dokonale připravená.

 

Podzimní vůně pro ni Podzimní vůně pro něj Podzimní dekorativní kosmetika Hygiena celého těla Golden Glow Hebké okamžiky Trends Péče o vlasy na podzim

Podzimní make-up

Ke každému podzimnímu make-upu patří teplé tělové odstíny! Sáhněte po podkladové bázi v tělové barvě. Dále se postaráme o vaše oči – pro intenzivnější look použijte zlaté oční stíny a vaši oblíbenou řasenku. Perfektní podzimní make-up završíte červenou rtěnkou v tělovém odstínu!

Armani Luminous Silk Foundation

Armani Luminous Silk Foundation

Sametová, zářivá a hydratující. S tekutou podkladovou bází od Armani Beauty zamaskujete nerovnoměrnosti a své pleti dopřejete extrémní pocit blaha.

Zjistit podrobnosti
bareMinerals Gen Nude Eye Palette

bareMinerals Gen Nude Eye Palette

Golden Tempress – 6 sametově měkkých zlatavých odstínů pro dokonalý tělový vzhled. Matné nuance této paletky skvěle podtrhnou krásu vašich očí!

Zjistit více
Yves Saint Laurent Rouge pur Couture

Yves Saint Laurent Rouge pur Couture

Perfektní pro teplý podzimní make-up – Rouge Pur Couture The Slim Glow Matte od Yves Saint Laurent! Dodejte svým rtům okouzlující vzhled pomocí matných textur a lesklých efektů.

Zjistit podrobnosti