SENSAI - Colours - Eye Colour Palette SENSAI - Colours - Eye Colour Palette SENSAI - Colours - Eye Colour Palette SENSAI - Colours - Eye Colour Palette SENSAI - Colours - Eye Colour Palette

Colours
Eye Colour Palette od SENSAI

1
 
 

N° 01 Shiny Foliage / 3,70 g

K dodání ihned

1.449 Kč*
 
 
 

N° 03 Petal Dance / 3,70 g

K dodání ihned

1.449 Kč*
 
 
 

N° 04 Frosty Twilight / 3,70 g

K dodání ihned

1.449 Kč*
 
Vyprodáno
 
Zboží č. 417317

Zákazníci kupují také

Popis od Colours Eye Colour Palette od SENSAI

Exkluzivní make-up na oči je nyní k dispozici s Eye Colour Palette z řady Colours od výrobce kvality SENSAI. Luxusní kosmetika z Japonska – již několik desítek let stojí značka po celém světě za vysoce kvalitními produkty, které v kosmetice a líčení stanovují nové standardy. Současný výzkum je založen na objevu, že kůže a hedvábí mají podobnou strukturu. Na tomto základě vyvinula SENSAI řadu patentů, které umožňují vytváření stále nových a sofistikovaných kosmetických výrobků. S Eye Colour Palette z řady Colours si můžete tyto inovativní textury přinést k vám domů a hýčkat se přednostmi těchto barev!

Pro dokonale nalíčené oční partie

Luxusní složky z cenného hedvábí Koishimaru jsou součástí exkluzivní Eye Colour Palette. Hned se čtyřmi vzájemně dokonale sladěnými barevnými odstíny můžete dle chuti a nálady vytvořit make-up, který efektně podtrhne vaše oči a rozzáří je. Hedvábně jemné textury se perfektně kombinují s jemnou pokožkou očních partií a úspěšně přinášejí to, co řada Colours slibuje – přirozený třpyt, který je intenzivní a přesto nenápadný. Tento exkluzivní kosmetický přípravek je dostupný ve čtyřech různých barevných paletách. Kombinujte, jak je vám libo – od SENSAI pro milovnice moderní kosmetiky s vysokými nároky.

Dotazy k výrobku?
Hodnocení zákazníků
4 (1 Hodnocení zákazníků)

*Obsahuje recenze mezinárodních obchodů parfumdreams

Star iconStar iconStar iconStar iconStar icon