Péče pro muže

Pro muže je mnohem snazší optimalizovat pravidelnou péči o pleť. Mužská pleť je silnější, produkuje více kolagenu a také si lépe uchovává vlhkost. Přesto je i mužská pleť zatěžována vlivy prostředí. Mazové žlázy jsou v mužské pleti mnohem aktivnější, což vede k mastné pleti. Muži musí proti tomu bojovat optimální péčí, aby se vyhnuli ucpávání pórů, pupínkům a akné.

1. krok: čištění obličeje: Čištění obličeje ráno a večer před spaním je nezbytné. Ráno připravíte pleť na vlivy okolního prostředí a večer se postaráte o to, abyste nedali šanci bakteriím a choroboplodným zárodkům.
Zjistit více

2. krok: zvlhčujte: Večer můžete na obličej aplikovat intenzivní hydratační péči.
Zjistit více

3. krok: vyživující čisticí přípravek: Čištění a výživa – dodejte své pleti potřebné živiny a antioxidanty, které jsou pro váš typ pleti nezbytné.
Zjistit více

4. krok: peeling: Jednou týdně můžete pleť ošetřit peelingem. Tímto způsobem zajistíte větší pevnost pokožky.
Zjistit více

5. krok: oční krémy: Pokožka kolem očí je i u mužů tenčí a citlivější a rychle ztrácí pružnost. Muži proti tomu musí bojovat speciálními produkty, protože krém na obličej na to nestačí. Složky jako hyaluron, panthenol a glycerin dodávají očnímu okolí dostatek vlhkosti, redukují nerovnosti pleti a zabraňují tvorbě vrásek.
Zjistit více