Jen do 23:59: sleva 22 %* na spoustu produktů

Menu

Parfumdreams

Péče nad 30 let

1. krok: klidný spánek: Dopřejte své pleti čas na zotavení – díky tomu bude probuzená a svěží.

Zjistit více

2. krok: peeling pokožky obličeje: peeling ano! Ale nepřehánět. Odumřelé kožní buňky lze odstranit jemnými exfoliačními přípravky obsahujícími zklidňující složky, jako jsou ceramidy a heřmánek.

Zjistit více

3. krok: masáž obličeje: Výjimečně transformativní pro čistou pleť. Modeluje obličejové svaly (tváře a čelistní kosti) a snižuje zadržování tekutin, zlepšuje krevní oběh a buněčný obrat, tonizuje tkáně a zvyšuje produkci kolagenu. Masírovat můžete konečky prstů nebo nástrojem pro stimulaci fascií.

Zjistit více

4. krok: vlhkost: vlhkost, vlhkost, vlhkost! Jemné linky a hluboké vrásky se stávají viditelnějšími v důsledku klesající hladiny kyseliny hyaluronové. Proto je kyselina hyaluronová v krémech a sérech potřebná k doplnění a udržení buněčné vlhkosti.

Zjistit více

5. krok: boj proti vráskám a hyperpigmentaci!: Zde je zázračnou složkou retinol! Při povrchové aplikaci podporuje obnovu pleti a rozjasňuje její tón. Kromě toho retinol podporuje tvorbu kolagenu.

Zjistit více

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

*Nelze vyplatit v hotovosti, nelze kombinovat s jinými akcemi. Platí do 29.05.2024, neplatí na akční zboží, dárkové karty, značky Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu a produkty s označením Luxury. Žádná minimální hodnota objednávky. Publikování není povoleno. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Okresní soud Stuttgart HRB 581012

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH