Anti-aging

1. krok: čištění obličeje: Zralá pleť by měla být ošetřena jemným čisticím prostředkem, který nezbavuje pleť přirozených olejů a nedráždí suchou a citlivou pleť.
Zjistit více

2. krok: peeling pokožky obličeje: peeling ano! Ale nepřehánět. Odumřelé kožní buňky lze odstranit jemnými exfoliačními přípravky obsahujícími zklidňující složky, jako jsou ceramidy a heřmánek.
Zjistit více

3. krok: masáž obličeje: Výjimečně transformativní pro čistou pleť. Modeluje obličejové svaly (tváře a čelistní kosti) a snižuje zadržování tekutin, zlepšuje krevní oběh a buněčný obrat, tonizuje tkáně a zvyšuje produkci kolagenu. Masírovat můžete konečky prstů nebo nástrojem pro stimulaci fascií.
Zjistit více

4. krok: vlhkost: vlhkost, vlhkost, vlhkost! Jemné linky a hluboké vrásky se stávají viditelnějšími v důsledku klesající hladiny kyseliny hyaluronové. Proto je kyselina hyaluronová v krémech a sérech potřebná k doplnění a udržení buněčné vlhkosti.
Zjistit více

5. krok: boj proti vráskám a hyperpigmentaci!: Zde je zázračnou složkou retinol! Při povrchové aplikaci podporuje obnovu pleti a rozjasňuje její tón. Kromě toho retinol podporuje tvorbu kolagenu.
Zjistit více

6. krok: pleťové masky: Pleťové masky poskytují extra dávku vlhkosti! Pokud chcete mít hladší a pevnější pleť pro zvláštní příležitost, doporučujeme masku, která pleť vypne. Chladivé masky se doporučují proti otokům!
Zjistit více