Využijte 22%* slevu na svoje Glow Goals 2026
StartTIGIBed HeadConditionerDown N Dirty kondicionér
0
Hodnocení 0/5 Hvězd
(0)
Prohlédnout si značku

Zboží č. 492349

TIGI Conditioner

Down N Dirty kondicionér
Sdílet produkt
K dodání ihned
Zboží č.

Naše Vrcholy

  • Očekávané dodání s one by allegro Icon
    Očekávané dodání s one by allegrost 28.01 až čt 29.01
  • Bezplatné vrácení Icon
    Bezplatné vráceníAž 180 dní
  • Doručení zdarma Icon
    Doručení zdarma
  • Způsoby platby Icon
    Způsoby platby
Bezplatné vzorky Icon Vyberte až 2 bezplatné vzorky
Kondicionér Down N Dirty od TIGI jemně ošetřuje vlasy, intenzivně je čistí a projasňuje pokožku hlavy. Jeho jedinečné složení kombinuje komplex Detangle and Protect s technologií Surface Repair, glycerinem a aloe vera, vitaminem E a okurkovou šťávou. Komplex Detangle and Protect zvyšuje odolnost vlasů proti budoucímu poškození a šetrně je rozčesává. Technologie Surface Repair Technology pomáhá opravit povrch vlasů. Glycerin vlasy hydratuje a aloe vera zklidňuje pokožku hlavy. Vitamin E má antioxidační účinky a chrání před volnými radikály.

Zklidňující kondicionér pro vitální, pružné vlasy a zdravou pokožku hlavy

Kondicionér Down N Dirty od TIGI má zklidňující a zklidňující účinky na vlasy a pokožku hlavy. Hydratuje a rozčesává vlasy a chrání je před oxidačním stresem. Viditelně napravuje známky poškození vlasů. Je vhodný pro všechny typy vlasů, zejména pro vlasy poškozené. Kondicionér naneste do délek a konečků vlasů po umytí šamponem, nechte působit 3 až 5 minut a poté opláchněte. Užijte si hedvábné a zářivé vlasy!
  • označení

    Down N Dirty kondicionér
  • Linie

    Conditioner
  • Rada znacky

    Bed Head
Water (Aqua/Eau), Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Stearamidopropyl Dimethylamine, Behentrimonium Chloride, Glycerin, Fragrance (Parfum), Lactic Acid, Dipropylene Glycol, Amodimethicone, Sodium Benzoate, Potassium Chloride, Eriodictyon Californicum Flower/Leaf/Stem Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Disodium Edta, Peg-7 Propylheptyl Ether, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Cetrimonium Chloride, Butylene Glycol, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal.

Naši zákazníci říkají o Conditioner

0,0
Hodnocení 0/5 Hvězd
(0)
Hodnocení zákazníků
*Obsahuje recenze mezinárodních obchodu parfumdreams. U hodnocení se neoveruje jejich autenticita
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte poukaz na 22%**
parfumdreams Aplikace
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Všechny ceny včetně zákonné DPH, náklady na dopravu činí 60,00 Kč. Všechny informace o dopravě naleznete zde.
Nelze vyplatit v hotovosti, nelze kombinovat s jinými akcemi. Platí do 27.01.2026, neplatí na výprodejové zboží, dárkové karty a produkty s označením Luxus nebo drogerie. Žádná minimální hodnota objednávky. Publikování není povoleno. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Okresní soud Stuttgart HRB 581012
** Přesné podmínky pro uplatnění slevy naleznete v uvítacím newsletteru.