Odběrem newsletteru ušetříte 21 %**

Menu

Parfumdreams

Vánoční make-up – od klasického po extravagantní

Prosinec nás každoročně okouzlí mnoha svátečními událostmi: vánoční večírek s kolegy, popíjení svařeného vína s přáteli a Vánoce s rodinou. Jako milovnice krásy máte nyní ideální čas na vytvoření nového make-upu. Zde jsou čtyři vánoční make-upy, které z vás udělají hvězdu každého večírku.

Základy pro každý vánoční make-up

Make-up by měl samozřejmě vydržet po celý večer – bez ohledu na to, zda ochutnáváte nějaké dobroty, tančíte nebo se líbáte pod jmelím. K tomu existuje mnoho pomocníků: podkladový krém na obličej zjemňuje póry a absorbuje kožní maz. Ochrání vás před nežádoucím leskem. Především T-zónu a místa, na která jste nanesli korektor, byste měli pro lepší výdrž přepudrovat. Dokonalou závěrečnou tečkou make-upu, který má vydržet, je fixační sprej. Make-up zafixuje a zajistí jeho dlouhou životnost. Podkladová báze pod oční stíny udrží oční make-up na svém místě. Nic tak nesklouzne do záhybu víčka a oční linky vydrží celý večírek, třeba až do rána. Rtěnky s obzvláště dlouhou trvanlivostí mají matnou texturu. Tekutá rtěnka, která matně zasychá, vydrží například celé vánoční menu, aniž by se rozmazala. Pokud dáváte přednost lesklému stylingu, měli byste mít vždy po ruce vhodný přípravek na jeho osvěžení.

Smokey eyes

Klasické kouřové líčení se posunulo o kus dále, a je tak vhodné i na sváteční dny. Nejlépe uděláte, když začnete očními stíny v neutrálním odstínu – dodáte tak intenzitu všem barvám a minimalizujete rozmazávání. Pak zvolte tmavou barvu očního stínu, třeba černou nebo tmavohnědou, a naneste ji k vnějšímu koutku oka. Nádech očních stínů ve zlaté nebo stříbrné barvě na pohyblivé části víčka dodá celému líčení slavnostní lesk. Aby byl celý výsledek harmonický a decentní, použijte rtěnku v nude odstínu a trochu tvářenky.

Metalický make-up

Metalický make-up vytvoříte, když sáhnete po očních stínech v teplých tónech zlaté, měděné nebo hnědé. Pro dramatický vzhled můžete použít také kajalovou tužku nebo umělé řasy. Pleti dodáte hřejivou zářivost pomocí decentního, matného bronzeru, který nanesete podél lícních kostí, na spánky a na hřbet nosu. Celý make-up završte rtěnkou v nude odstínu. Vykouzlíte tak rychle a snadno klasický, elegantní sváteční make-up.

Jemný lesk

Tento make-up se hodí pro všechny, kdo dávají přednost jemnějšímu líčení očí. Na víčko naneste světle hnědý, decentní oční stín. Poté použijte třpytivý odstín na pohyblivou část víčka pro podtržení decentního vzhledu. I ostatní líčení se nese v duchu přirozenosti, s trochou tvářenky a matným bronzerem.

Klasický vánoční make-up

Červené rty, růžové tváře a svůdný pohled očí – to je klasický vánoční make-up. Rty zdůrazněte červenou rtěnkou. Tvářenku si vyberte tak, aby ladila se rtěnkou: pokud má vaše červená rtěnka chladný podtón, měla by být chladná i vaše tvářenka. Pro červené barvy, které jsou spíše oranžové, jsou vhodné tvářenky s teplým podtónem. Oční make-up je jednoduchý, protože hlavní důraz je kladen na rty.

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH