Hero Banner

Zeptali jsme se: Kdo jsou vaše výjimečné ženy?

Všichni nějakou známe. Výjimečnou ženu, která se svými činy stala naším idolem. Naši zaměstnanci vám prozradí, které ženy to jsou pro ně. Koho považujete za výjimečnou ženu?

Zeptali jsme se našich zaměstnanců, kdo je pro ně osobně výjimečnou ženou. Přejeme vám spoustu zábavy při čtení našeho rozmanitého výběru.

Sophie Eisenmann

- Online-Marketing-Manager -

Modelka, podnikatelka, čtyřnásobná maminka, partnerka, moderátorka – pro mě je Heidi Klum zcela určitě jednou z výjimečných žen současnosti. Obdivuji její ctižádost a cílevědomost, které léta projevuje. A vyplácí se to, protože letos odstartovala už šestnáctá řada její vlastní castingové show pro modelky „Germany’s Next Topmodel“! Všem ženám tam venku: Ukažte, co umíte a kdo jste, nedejte se a využívejte své superschopnosti!

Maresa Krämer

- Buyer -

Myslím, že zrovna od loňského roku musela spousta žen mobilizovat všechny své síly a postavit se novým výzvám: ať už to znamenalo skloubit rodinu, domácí vzdělávání, péči o děti a zaměstnání, nebo neztrácet naději kvůli osamělosti a existenční úzkosti a bojovat dál. Takže slovo výjimečná žena pro mě dostává zase úplně nový význam. Vstát a narovnat se!

Jana Ganski

- Performance Marketing Manager -

Frida Kahlo! Tato žena je pro mě obrovskou inspirací, a to nejen pro svou uměleckou činnost, ale také jako prototyp a vzor emancipované ženy! Jako protiklad k tehdejšímu společenskému obrazu ženy platila za velmi silnou osobnost svého pohlaví. I přes celoživotní zdravotní problémy se výrazně angažovala v boji za mír a svobodu a celý život byla politicky aktivní.

Mario Antic

- Head of Customer Care -

Tak o tom nemusím dlouho přemýšlet... Jednoznačně moje máma! Můj otec nás opustil velmi mladý. Vychovala nás pět dětí úplně sama. Tato žena spala přes deset let na pohovce, tvrdě pracovala, vařila, uklízela a zcela podřídila svůj život nám. Nic pro ni nebylo příliš těžké, žádné strádání příliš velké a žádná cesta příliš dlouhá! Bez ní bych nebyla tam, kde teď jsem. Jsem zatraceně pyšná na to, jakou mám mámu. Je to milující osoba, absolutně čestný a dobrý člověk, prostě vzor.