World Ocean Day u parfumdreams

Méně plastu, více krásy!

 
500 Kč *
 
Zajistit poukázku
* Minimální výška objednávky 2.500 Kč
Platí do (včetně) 08.06.2022

Oceán nás už dlouho žádá o pomoc. 8. června je Světový den oceánů! Tento den je věnován zvyšování povědomí o znečištění oceánů a podpoře plnění globálních cílů udržitelného rozvoje. Malý příspěvek je více než žádný, a proto ti dnes představujeme výrobky, které nám pomohou minimalizovat plastový odpad a společně pracovat pro plíce naší planety.

Naši favorité z hlediska udržitelnosti

Naše doporučení ke Světovému dni oceánů

Švédská profesionální veganská značka vlasové kosmetiky Maria Nila spolupracuje se společností Ocean Waste Plastic na vytvoření 100% udržitelných obalů, které používají pouze plast pocházející z oceánu, recyklují 959 000 lahví a obsahují 98 % přírodních, organických složek. Kondicionér Sheer Silver navrací vlasům lesk a smývá z nich nepěkný žlutý nádech.

Péče o obličej s výtažky z kapusty a petržele, která vyniká svými antioxidačními a zklidňujícími účinky. Zelený minerální jíl také odstraňuje přebytečný kožní maz. Náplň pleťové masky Parsley Kale Detox v praktickém a ekologickém sáčku šetří 80 % plastového odpadu.

Společnost Biotherm se intenzivně věnuje ochraně oceánů. Vždyť voda je nejdůležitějším zdrojem a inspirací pro výrobky této značky již od 50. let 20. století. Aby se ještě více přispělo k ochraně oceánů před znečištěním plasty, jsou nyní lahve Lait Corporel vyrobeny ze 100% recyklovaných materiálů a jsou také 100% recyklovatelné.

 

Společně udržujeme naše moře čistá

Mořští živočichové zaměňují náš plastový odpad za potravu. Želvy jedí místo medúz mikroplasty a v Pacifiku plavou ryby v odpadkových skvrnách plných chemikálií a pesticidů. Všichni víme, že tyto látky do oceánu nepatří. Společně můžeme pracovat na tom, abychom náš plastový domácí odpad udrželi v co nejnižším objemu.

 

Pro ochranu oceánů a minimální používání plastových obalů používej znovunaplnitelné produkty.

Dnešní motto: Chraňte to, co máte rádi! Abychom dnes mysleli na naše oceány a přispěli malým dílem proti jejich znečišťování, představujeme výrobky, s nimiž můžete ušetřit část plastového odpadu. Obal můžete později snadno doplnit a nemusíte vždy objednávat novou láhev!

S našimi tipy ke Světovému dni oceánů

Začni se správným tříděním odpadu. Dbej na správné roztřídění jednotlivých částí obalů – například víčko Tetra Paku zlikviduj samostatně. Přestaň používat jednorázové produkty a zaměř se na takové, které lze použít vícekrát. Nabízíme také mnoho znovu naplnitelných produktů. Můžeš se třeba také vyhnout plastům tím, že začneš používat pevná mýdla a šampony. Tip: u značky STOP THE WATER WHIHE USING ME (Vypni vodu, když mě používáš) je součástí také čisticí tyčinka na obličej. Společně můžeme udělat další krok k čistému oceánu.

Unsere Auswahl zum World Ocean Day