Ušetřete 22 %* na přípravcích ochrany před sluncem, produktech péče o pleť a mnoha dalších produktech

Menu

Parfumdreams

World Ocean Day u parfumdreams

Méně plastu, více krásy!

Oceán nás už dlouho žádá o pomoc. 8. června je Světový den oceánů! Tento den je věnován zvyšování povědomí o znečištění oceánů a podpoře plnění globálních cílů udržitelného rozvoje. Malý příspěvek je více než žádný, a proto ti dnes představujeme výrobky, které nám pomohou minimalizovat plastový odpad a společně pracovat pro plíce naší planety.

Naši favorité z hlediska udržitelnosti

Naše doporučení ke Světovému dni oceánů

Společně udržujeme naše moře čistá

Mořští živočichové zaměňují náš plastový odpad za potravu. Želvy jedí místo medúz mikroplasty a v Pacifiku plavou ryby v odpadkových skvrnách plných chemikálií a pesticidů. Všichni víme, že tyto látky do oceánu nepatří. Společně můžeme pracovat na tom, abychom náš plastový domácí odpad udrželi v co nejnižším objemu.

Pro ochranu oceánů a minimální používání plastových obalů používej znovunaplnitelné produkty.

Dnešní motto: Chraňte to, co máte rádi! Abychom dnes mysleli na naše oceány a přispěli malým dílem proti jejich znečišťování, představujeme výrobky, s nimiž můžete ušetřit část plastového odpadu. Obal můžete později snadno doplnit a nemusíte vždy objednávat novou láhev!

S našimi tipy ke Světovému dni oceánů

Začni se správným tříděním odpadu. Dbej na správné roztřídění jednotlivých částí obalů – například víčko Tetra Paku zlikviduj samostatně. Přestaň používat jednorázové produkty a zaměř se na takové, které lze použít vícekrát. Nabízíme také mnoho znovu naplnitelných produktů. Můžeš se třeba také vyhnout plastům tím, že začneš používat pevná mýdla a šampony. Tip: u značky STOP THE WATER WHIHE USING ME (Vypni vodu, když mě používáš) je součástí také čisticí tyčinka na obličej. Společně můžeme udělat další krok k čistému oceánu.

Unsere Auswahl zum World Ocean Day

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

*Nelze vyplatit v hotovosti, nelze kombinovat s jinými akcemi. Platí do 17.04.2024, neplatí na akční zboží, dárkové karty, značky Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Dior, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu a produkty s označením Luxury. Žádná minimální hodnota objednávky. Publikování není povoleno. Parfümerie Akzente GmbH, DIČ DE813307548 Okresní soud Stuttgart HRB 581012

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH