Brand of the month u parfumdreams

Naší „Brand of the month“v červenci Biotherm!

Kořeny značky Biotherm leží v termálních pramenech francouzských Pyrenejí. Přírodní prostředí Pyrenejí se odráží i v samotných výrobcích této značky. Pečující řada Aquasource obsahuje stejnou koncentraci výtažku z termálního planktonu jako 5000 litrů vody! Od roku 2012 se společnost Biotherm se svým hnutím Water Lovers zasazuje o ochranu vod a moří naší planety!

 
 

Péče o pleť

Zjistit více
 
 

Hygiena celého těla

Zjistit více
 
 

Letní vůně pro ni a pro něj

Zjistit více
 
 

Přípravky proti slunci

Zjistit více
 

Must-Haves

Biotherm Aquasource

Klíčovými účinnými látkami řady Aquasource jsou Life Plankton, Aura Leaf, manóza a Blue Hyaluron. Rostlinný výtažek Aura Leaf zajistí vaší pleti mladistvý, zářivý vzhled, Blue Hyaluron pleť hydratuje, vyhladí a napne. Perfektní pro větší objem, pružnost a schopnost regenerace vaší pleti.
Zjistit více

Biotherm Blue Therapy

S pečující řadou Blue Therapy dosáhnete mladistvé a zářivé pleti. Rozlučte se s vráskami, pigmentovými skvrnami a ztrátou pružnosti. Výtažky z červených řas z mořských hlubin aktivují v kůži vlastní tvorbu kolagenu a elastinu!
Zjistit více

Biotherm Life Plankton

Regenerační účinné látky řady Life Plankton ochrání vaši pleť před zátěží okolního prostředí. Sílu termálního planktonu zajišťuje bohatý obsah minerálů, cenných aminokyselin a vitamínů. Life Plankton pleť chrání, regeneruje a pečuje o ni. Za pouhých osm dnů zmírní známky stárnutí a vaše pleť bude vypadat jako znovuzrozená.
Zjistit více