Naší „Brand of the Month“ v listopadu je Guerlain!

Guerlain patří k nejstarším parfumeriím světa. Vůně, které kdysi vytvořil Pierre Francois-Pascal Guerlain, okouzlují svět už po mnoho desetiletí. K milníkům této luxusní francouzské značky patří klasické vůně, jako je Jicky, Habit Rouge a Aqua Allegoria. Do sortimentu dnes patří i produkty pečující a dekorativní kosmetiky, samozřejmě v kvalitě, na kterou jsme u značky Guerlain zvyklí. Nechte se inspirovat jedinečnými světy vůní a ponořte se do napínavých příběhů.

Guerlain L'Instant Magic

Pohádkový flakón ve tvaru proutěného včelího úlu, na kterém sedí malé včelky, ztělesňuje příběh, který vypráví vůně L’Instant Magic z řady Les Légendaires. Nechte se svést pudrovými, květinovými sny této vůně, která mimořádně dlouho vydrží. Jedinečná kombinace mošusu v hlavových tónech, frézie a růže v srdcových tónech a mandlí, dřeva a bílého mošusu v základu vytváří naprosto novou vonnou auru.
Nakupuj nyní!

Guerlain L'Homme Idéal

Vůně L’Homme Idéal představuje ideální vůni, kterou se značka Guerlain chtěla co nejvíce přiblížit ideálnímu obrazu muže. Nezaměnitelná kombinace silné maskulinity spojené se svůdnou hřejivostí a tajemnou přitažlivostí. Bergamot a mandle v hlavových tónech rozehrávají nevídanou souhru se základovými tóny vanilkové tinktury, boby tonka a kůže. Mistrovské dílo pak doplňuje koření, bulharská růže a kadidlo v srdcových tónech.
Zjistit více

Guerlain Terracotta Light Powder

Terracotta Light Powder od Guerlain je dokonalým pomocníkem pro zdůraznění a optimalizaci vlastního tónu pleti. Aktivní látky v pudru pomáhají revitalizovat pleť a dodávají jí svěžejší vzhled, hřejivé odstíny hnědé vykouzlí jakoby sluncem políbený odstín. Obsažené částečky zlata se postarají o decentní třpyt a světlé barvy o přirozené rozjasnění. Sametová vůně vám připomene léto.
Zjistit podrobnosti

Naše oblíbené výrobky pro ni