Odběrem newsletteru ušetříte 21 %**

Menu

Parfumdreams
 

Brand of the month u parfumdreams

Naší „Brand of the month“ v srpnu je Isadora!

Quality beauty that cares – tato švédská značka si klade za cíl umožnit každému podtrhnout jeho individuální krásu! Isadora se od svého prvopočátku zaměřuje na produkty neparfemované a netestované na zvířatech, u kterých byly provedeny klinické studie, a usiluje o plnění těch nejvyšších standardů ve svém oboru.

 
 

Pretty Eyes

Zjistit více
 
 

It's all about the teint

Zjistit více
 
 

Catchy Lips

Zjistit více
 
 

Summer Nails

Zjistit více
 

Must-Haves

Produkty na líčení očí od značky Isadora

Pohled, který řekne vše! S kosmetickými produkty na oči od značky Isadora vsadíte na vynikající snášenlivost a péči. Se svými osobními favority můžete svým očím dopřát líčení v přirozeném i extravagantním stylu. Projděte si naše oblíbené oční stíny, oční linky a produkty na úpravu obočí!

Produkty na líčení rtů od značky Isadora

Rozmanitá nabídka produktů na líčení rtů umožňuje vybrat si jinou barvu pro každý úsměv. Překrásné barvy a výjimečná péče – vaše pusa si zaslouží rozmazlovat. S pečujícími lesky na rty, rtěnkami a tužkami na rty uděláte zaručeně dojem!

Produkty na líčení obličeje

Vyberte si z široké nabídky korektorů, hydratačních krémů, podkladových bází, primerů a spousty dalších produktů. Sortiment značky Isadora představuje perfektní základ pro krásnou pleť – pečlivě vybrané složky se individuálně přizpůsobí vašemu životnímu stylu a poskytnou vám potřebnou ochranu.

Produkty na líčení nehtů od značky Isadora

Udržujte své nehty zdravé a silné! Díky inovativnímu složení budou vaše nehty jako v bavlnce. Extra široký štěteček se navíc postará o velmi snadné nanášení. Objevte u nás svůj nový oblíbený lak na nehty od značky Isadora!

Naše služby vám

** Přesné podmínky pro uplatnění slevy najdete ve vašem osobním zpravodaji na uvítanou

Způsob platby


Výhodně nakupovat

Nakupujte bezpečně

Přepravní partneři

parfumdreams Aplikace
parfumdreams
Facebook
Tik Tok
Instagram
Youtube
Copyright 2024 Parfümerie Akzente GmbH