Brand of the month u parfumdreams

Naší „Brand of the month“ v srpnu je Isadora!

Quality beauty that cares – tato švédská značka si klade za cíl umožnit každému podtrhnout jeho individuální krásu! Isadora se od svého prvopočátku zaměřuje na produkty neparfemované a netestované na zvířatech, u kterých byly provedeny klinické studie, a usiluje o plnění těch nejvyšších standardů ve svém oboru.

 
 

Pretty Eyes

Zjistit více
 
 

It's all about the teint

Zjistit více
 
 

Catchy Lips

Zjistit více
 
 

Summer Nails

Zjistit více
 

Must-Haves

Produkty na líčení očí od značky Isadora

Pohled, který řekne vše! S kosmetickými produkty na oči od značky Isadora vsadíte na vynikající snášenlivost a péči. Se svými osobními favority můžete svým očím dopřát líčení v přirozeném i extravagantním stylu. Projděte si naše oblíbené oční stíny, oční linky a produkty na úpravu obočí!

Produkty na líčení rtů od značky Isadora

Rozmanitá nabídka produktů na líčení rtů umožňuje vybrat si jinou barvu pro každý úsměv. Překrásné barvy a výjimečná péče – vaše pusa si zaslouží rozmazlovat. S pečujícími lesky na rty, rtěnkami a tužkami na rty uděláte zaručeně dojem!

Produkty na líčení obličeje

Vyberte si z široké nabídky korektorů, hydratačních krémů, podkladových bází, primerů a spousty dalších produktů. Sortiment značky Isadora představuje perfektní základ pro krásnou pleť – pečlivě vybrané složky se individuálně přizpůsobí vašemu životnímu stylu a poskytnou vám potřebnou ochranu.

Produkty na líčení nehtů od značky Isadora

Udržujte své nehty zdravé a silné! Díky inovativnímu složení budou vaše nehty jako v bavlnce. Extra široký štěteček se navíc postará o velmi snadné nanášení. Objevte u nás svůj nový oblíbený lak na nehty od značky Isadora!