ghd - Vlasové produkty - Perfect Ending Final Fix Hairspray ghd - Vlasové produkty - Perfect Ending Final Fix Hairspray ghd - Vlasové produkty - Perfect Ending Final Fix Hairspray

Vlasové produkty
Final Fix Hairspray Perfect Ending od ghd

4
 
75 ml
-9%

BP: 297 Kč* / 100 ml 75 ml

K dodání ihned

223 Kč*
246,00 Kč*
 
400 ml
-8%

BP: 130 Kč* / 100 ml 400 ml

K dodání ihned

518 Kč*
569,00 Kč*
Coming Soon 08.02.2021
 
Zboží č. 930353

Zákazníci kupují také

Popis od Vlasové produkty Final Fix Hairspray Perfect Ending od ghd

Tento příjemně parfemovaný lak na vlasy pro konečnou úpravu ghd final fix se hodí na všechny typy vlasů. Ačkoli má silné fixační účinky, vlasy po jeho použití zůstávají měkké a pružné. Lze jej snadno vyčesat pro pozdější úpravu účesu a je odolný proti vlhkosti. Tvůj účes tak zůstane dokonalý za každého počasí. Malé balení je ideální na cesty, vejde se do každé kabelky a kdykoli budeš potřebovat, nenechá tě na holičkách.

IDEÁLNÍ PRO: lepší držení účesu, i v případě náročných kreací; uhlazení poletujících vlasů, zabránění zvlnění narovnaných vlasů a plihnutí natočených vlasů při vlhkém nebo teplém počasí.
POUŽITÍ: Pro dlouhotrvající a pružný účes nastříkej na vlasy ze vzdálenosti zhruba 30 cm.
TIP PRO STYLING: Pro okamžité oživení objemu suchých vlasů u kořínků můžeš předklonit hlavu a nastříkat lak ghd final fix přímo ke kořínkům. Počkej v předklonu několik sekund, pak zvedni hlavu a pokračuj v úpravě účesu.

Dotazy k výrobku?

Složení od Vlasové produkty Final Fix Hairspray Perfect Ending od ghd

Alcohol Denat., Butane, Propane, Isobutane, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Aqua, Polyurethane-14 (and) AMP-Acrylates Copolymer, Aminomethyl propanol, Cetearyl Octanoate, Panthenol, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene.

Hodnocení zákazníků
4,5 (4 Hodnocení zákazníků)

*Obsahuje recenze mezinárodních obchodů parfumdreams

Star iconStar iconStar iconStar iconStar icon