Čas na odpočinkový wellness víkend doma

Víkend zahajte jemnou kosmetickou péčí – osvěžující peeling vaši pleť oživí a dodá jí přirozený lesk. Vašim vlasům by také nemělo nic chybět, použijte pečující masku na vlasy a vyživující olej na vlasy.
A pak hurá do přírody! Vydejte se na procházku, vnímejte čerstvý vzduch na své kůži a nechte na sebe působit přírodu. Až se vrátíte zase domů, vytvořte si svoji osobní wellness oázu. Použijte voňavý tělový olej nebo zklidňující tělové mléko a udělejte si příjemnou masáž.

A teď to chce útulné pohodlí: zapalte si pár svíček, pusťte si relaxační hudbu a ponořte se do atmosféry klidu. Nechte se volně unášet a dělejte to, co vám přináší radost – ať už je to dobrá kniha, zdřímnutí nebo oblíbené seriály.
K perfektnímu wellness víkendu patří samozřejmě i dobré jídlo! Vychutnejte si chutné a zdravé pokrmy a nezapomeňte pít dostatek vody. Trocha jógy nebo meditace může také udělat zázraky a uvést tělo i mysl do rovnováhy.

. S tímto víkendem plným příjemné pohody si vědomě udělejte čas sami na sebe a rozlučte se se stresem. Užijte si relaxaci, kterou si zasloužíte, přímo u vás doma!